W IV lidze start rozgrywek. Walczy Wieża Postomino i Darłovia Darłowo - WYNIKI AKTUALIZACJA

TT
Rywalizację rozpoczęła IV liga ZZPN. W stawce jest 20 zespołów, a w tym dwa z powiatu sławieńskiego - Wieża Postomino, Darłovia Darłowo. Pierwsza kolejka jest rozgrywana 7/8 sierpnia 2021 r.

Jak grały Wieża Postomino i Darłovia Darłowo w sparingach?

Sparingi: Wieża Postomino wygrała turniej piłkarski w Słupsku; Wieża - Gryf Słupsk 2:1 (bramki: K. Łaga, A. Łyszyk), Sparta Sycewice - Wieża Postomino 1:1 ( bramka: zaw. testowany), Bytovia Bytów - Wieża Postomino 2:0.

Sparingi: Jantar Ustka - Darłovia Darłowo 0:2 (bramki: D. Wólkiewcz x2), Bałtyk Koszalin - Darłovia 4:0.

I kolejka IV ligi - 7/8 sierpnia 2021 r.

Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0:3
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0:5
Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 0:1

Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 4:0

MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1:3

Wieża Postomino - Sokół Karlino 1:1 (0:1)

40 min. Jakub Jermołowicz - wynik do przerwy 0:1. I taki rezultat utrzymuje się w 75 min. W II połowie Wieża ma przewagę optyczną, ale nic z niej nie wynika. Sokół gra z kontry i miał trzy dobre okazje do podwyższenia wyniku. Ten na razie jest bez zmian.

90 min. 0:1. Arbiter dolicza 4 minuty.

90 plus 2 min. Rzut rożny dla Wieży i pada gol!!! 1:1. Autorem wyrównującej bramki Paweł Szmydkiewicz. I takim wynikiem kończy się spotkanie w Postominie.

Jeziorak Załom (Szczecin) - Rasel Dygowo 4:0

Pogoń Połczyn Zdrój - Biali Sądów 2:2

Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 2:2 (0:2)

Bramki:

4 min. Fastyn - 0:1
20 min. Florkiewicz - 0:2

Bardzo dobre zawody Darłovii w pierwszej odsłonie meczu z Zefirem, ale w II części gospodarze wyrwali darłowiankom dwa punkty i mecz zakończył się remisem.

47 min. gospodarze - 1:2
90 plus 1 min. - gospodarze - 2:2