18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

VIII kolejka SALPN. Przedostatnia kolejka halówki w Sławnie

Tychowo - Bar Retro 0:0. W ostatnich sekundach Bar mógł zdobyć gola, ale sędzia ocenił, że uderzona piłka nie przeszła linii bramkowej
W Sławnie rozpoczęła się przedostatnia kolejka Sławieńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

II Liga

Zielono Żółci - ZCSK Liceum 4:1

Place Zabaw Tychowo - Bar Retro 0:0

Ginno Rossi - Pitus Meble Sławno

Trwa I połowa meczu. Do końca jej 8 minut. Wynik 1:0 dla Pitusów. Mecz jest bardzo wyrównany.

W natarciu Gino Rossi - dwie świetne sytuacje bramkowe, ale wynik bez zmian. Do końca I połowy 5 minut

3.56 min. 2:0 dla Pitusów

3.14 gol dla Gino Rossi - 2:1. uderzenie z dalszej odległości, ale bramkarz był zasłonięty i nie zareagował

2.06 min. kontra Pitusów - 3:1

0.51 min,. uderzenie Sokołowskiego z Gino i robi się 3:2

PRZERWA

Rozpoczęła się II połowa

Wynik bez zmian

Pitus - Gino Rossi 4:2 - błąd bramkarza Gino, który chciał strzelić bramkę i wykonując rajd z piłką ją stracił i Pitusi wbili piłkę do pustej bramki

Kolejna akcja i rzut karny dla Pitusów - broni bramkarz

2 minuty do końca gol na 4:3 dla Gino

1.41 min - niesportowe zachowanie Michała Zejglica z Pitusów. Piłkarz dostał czerwoną kartkę. Także 2 zawodnik dostaje żółtą kartkę. Zapalną sytuację wywołała jedna z decyzji arbitra. Pitusi grają do końca w 3 piłkarzy

Gol 4:4

Na 18 sekund przed końcem padł gol dla Pitusów na 5:4. Później jeden z zawodników odrzucił piłkę na aut. Sędzia wstrzymał czas - 11 sekund do końca - i ukarał go najpierw żółtą, a następnie za pyskówkę czerwoną kartką. Mecz dokończono i po nim Pitusi doskoczyli do sędziego mając do niego pretensje. Posypały się wulgaryzmy, a jeden z zawodników odwrócił się tyłem i.............. zdjął spodenki pokazując sędziemu .............. plecy........................!!!!!!!

Bramki dla Giono Rossi zdobyli: Malinowski, Sokołowski, Sadowski
Bramki dla Pitusów: Jakubowski x2, Nowak, Lachowicz x2

Czerwone kartki dla Pitusów: Lachowicz, Zejglic (po 2 żółtej), Nowak

Grała pierwsza w tabeli drużyna - Pitus z trzecią - Gino.

UBW Szymek Karwice - Piast Sławsko 6:4
Place Zabaw - Bar Retro 0:0
Panorama Morska - Derby Gwiazdowo 7:2