Victoria Sianów - Sława Sławno: 3:1 prowadzenie gospodarzy

Victoria Sianów (1 miejsce w tabeli) w meczu na szczycie regionalnej okręgówki podejmuje Sławę Sławno (2 miejsce w tabeli). Mecz rozpoczął się kilka minut po godzinie 14.

Sława: Skok - Wróbel, Ulatowski, Kotłowski, Ostrowski, Telus, Minda, Kotarski, Banasik, Pawełek, Putno

3 minuta - 1:0 - gol z rzutu wolnego - przedłużenie piłki głową - Piątek
9 minuta - 2:0 - Perkowski

21 minuta - Ulatowski - 2:1

32 minuta: Sława gra piłką, a gospodarze nastawiają się na szybkie wypady. Kolejny omal się nie skończył podwyższeniem wyniku

45 min. kanonada Victorii i gol po serii strzałów i kornerów - 3:1 - Majerczak

Przerwa

46 min Zmiany w Sławie:** za Pawełka - Marczyński, za Skoka (kontuzja) - Witkowski

Rozpoczęła się II połowa spotkania - 3:1

60 min. zmiany w Sławie: Bobecki za Wróbla, Gracz za Kotarskiego

62 minuta meczu. Nadal 3:1. W II połowie Sława oddała dwa strzały i ma przewagę optyczną. Victoria nie strzelała ani razu.

Mecz toczy się w ciężkich warunkach atmosferycznych - przy padającym deszczu. Grząska murawa utrudnia grę obu zespołom.

70 minuta - nadal 3:1 - przewaga optyczna Sławy, gospodarze mają kłopoty kondycyjne, a gościom brak skuteczności strzeleckiej

82 minuta - bicie Sławy głową w mur obrońców Victorii. Nadal 3:1

Koniec meczu: 3:1 dla Victorii Sianów