V liga - wielkanocna kolejka - podsumowanie

(SYK)
V-ligowcy rozegrali wielkanocną kolejkę. W tabeli prowadzi Orzeł Wałcz - 48 pkt., druga jest Sława Sławno - 43 pkt., trzeci Rasel Dygowo - 38 pkt., piąte miejsce zajmuje Wiekowianka - 35 pkt., szóste Arkadia - 35 pkt., 12 - Darłovia - 22 pkt..

Iskra Białogard - Piast Drzonowo

4:2

Sokół Karlino - Sława Sławno
0:3

Do przerwy było bezbramkowo, ale w II połowie Sława zdobyła 3 gole - 53 min. Gracz, 69 min.- Ścisło, 88 min. - Pawełek.
Skład: Kołacz - Ryfa, Marczyński (66 min. Pawełek), Stołowski, Florkiewicz, Izmajlowicz (81 min. Wróbel), Ślusarz, Zawada, Gracz (67 min. Zejglic), Ścisło, Zimoch (72 min. Komorowski).

Darłovia Darłowo - Błonie Barwice
2:2

Do przerwy darłowianie przegrywali 0:2. Wtedy goście grali z wiatrem, który był bardzo silny. W II połowie role się odwróciły i Darłovia grając z wiatrem wyrównała stan meczu. Bramki zdobyli: 60 minuta Jasiewicz i 80 Feliński.
Skład: Kotas – Jasiewicz, Krawczyk, Sawa, Wiernicki, Wierzbowski A., Wierzbowski D., Jakubowski, Stermach, Feliński, Hołub.
Zmiany: Jakubowski - Cimoszko 46 min., Stermach - Borowski 60 min., Jasiewicz - Łańko 85 min..

Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 2:3
Wynik spotkania został ustalony do przerwy. Najpierw dwa gole zdobył Miętek - 7 i 15 min., kolejne trafienie dorzucił Bedus. W końcówce I połowy w szeregi Arkadii wkradło się rozluźnienie, co zaowocowało stratą dwóch goli - 36 i 44 min..
Skład: Czupajło, Wiliński, Matuszewski, Stokowiecki, Ignasiak, Sydoruk M., Kalwasiński, Bedus, Fastyn, Miętek, Sydoruk P..
Zmiany: Sydoruk P. - Socha, Miętek - Jarzębiński

Orzeł Łubowo - Rasel Dygowo

0:0

Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 2:2
Do przerwy prowadziła Victoria 1:0. W 46 minucie wyrównał Stępniak. W 52 min. sianowianie ponownie wyszli na prowadzenie, a wynik ustalił w 63 min. Gogół.
Skład: Hartleb Adrian, Ziernik Artur - kpt., Kapała Marek, Krupski Dariusz, Szczygieł Piotr, Wojtalik Paweł (od 78 minuty Lipniewicz Piotr), Bączkowski Mateusz (od 64 minuty Nakielski Arkadiusz), Gogół Paweł, Lipski Marcin, Tesfamichael Dawid (od 46 minuty Stępniak Krzysztof), Szynkowski Grzegorz (od 78 minuty Brach Arkadiusz). To był piąty remis z rzędu Wiekowianki.