17.09.2011r.
Mini Maraton i Maraton na Raty
Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze - 100m
1/2. Zofia Turczyn Sławno 2009
1.00,65sek
1/2. Lena Gutowska Sławno 2010
1.00,65
Chłopcy rocznik 2009 i młodsi - 100m
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
47.96
2. Oliwier Stępień
Sławno
2009
57.90
3. Jakub Kazusek
Sławno
2009
1.13.50
Dziewczęta 2007/2008 - 100m
1. Karina Biernat
Sławno 2008
31,30
2. Nina Stachowicz
Sławno
2007
32,87
3. Amelia Barylak
Sławno
2008
37,99
4. Joanna Pawełek
Sławno
2007
39,43
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 100m
1. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
35,55
2. Jakub Żyto
Sławno
2007
38,48
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007
38,84
Dziewczęta rocznik 2005/2006 - 200m
1. Milena Patejuk
Sławno
2006
47,81
2. Zofia Chwojnicka
Sławno
2006
58,24
3. Anastazja Cichawa
Sławno
2006
1.04,46
4. Martyna Broniszewska
Sławno
2005
1.12,46
Chłopcy rocznik 2005/2006 - 200m
1. Jaś Gostomczyk
Sławno
2005
40,81
2. Szymon Biernat
Sławno
2005
45,30
3. Hubert Witkowski
Sławno
2005
48,96
4. Rafał Sadłowski
Sławno
2005
55.34
5. Wiktor Kazusek
Sławno
2006
57,81
6. Fabian Banasik
Sławno
2006
58,81
7. Jaś Kowalczyk
Sławno
2006
1.02,34
8. Kamil Roman
Sławno
2006
1.03,84
9. Miłosz Czarnuch
Sławno
2006
1.04,90
10.Maciej Chwojnicki
Sławno
2005
1.07,24
11.Michał Kitzler
Sławno
2006
1.08,34
12.Zbyś Kurczyk
Sławno
2006
1.11,05
Dziewczęta rocznik 2003/2004 - 200m
1. Natalia Patejuk
Sławno
2004
42,43
2. Joanna Żyto
Sławno
2003
49,65
3. Ola Kowalczyk
Sławno
2004
50,02
Chłopcy rocznik 2003/2004 - 200m
1. Dominik Wardak
Sławno
2004
38,88
2. Bartek Ruciński
Sławno
2003
39.62
3. Jakub Gutowski
Sławno
2003
40,18
4. Michał Olszowiec
Pieszcz
2003
41.68
5. Konrad Idzik
Sławno
2003
43.49
6. Dominik Olesiak
Sławno
2004
51.24
Dziewczęta rocznik 2001/2002 - 300m
1. Milena Broniszewska
Sławno
2001
1.11,30
2. Ola Wojciechowska
Sławno
2001
1.15,87
3. Wiktoria Gutowska
Sławno
2001
1.27,34
4. Anastazja Karczyńska
Sławno
2001
2.54,00
Chłopcy rocznik 2001/2002 - 200 m
1. Dawid Wardak
Sławno
2002
56,87
2. Michał Olesiak
Sławno
2002
59,27
3. Eryk Stempień
Sławno
2001
1.01,93
4. Jonasz Leśniewski
Sławno
2001
1.03,18
Dziewczęta rocznik 1999/2000 - 500m
1. Julia Jurczyk
Sławno
1999
1.35,74
2. Karolina Biernat
Sławno
2000
1.55,93
3. Michalina Witkowska
Sławno
2000
2.04,65
Chłopcy rocznik 1999/2000 - 500m
1. Kacper Bireta
Sławno
2000
1.34,99
2. Kamil Bańkowski
Sławno
1999
1.46,46
3. Patryk Pasternak
Sławno
2000
1.52,46
Dziewczęta rocznik 1998/1996 - 500m
1. Martyna Gostomczyk
Sławno
1998
1.45,18
2. Paula Roman
Sławno
1998
1.56,93
Chłopcy rocznik 1998/1996 - 1.000m
1. Marcin Rek
Sławno
1997
3.57,99
2. Damian Kaczyński
Sławno
1996
4.17,11
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1995 i starsze - 1.500m
1. Katarzyna Kawecka
Wrześnica
7.22,84
2. Agnieszka Kawecka
Wrześnica
7.52,96
3. Elżbieta Kurczyk
Sławno
8.03,20
4. Anna Czarnuch
Sławno
8.24,30
5. Anna Kaproń
Sławno
9.56,20
6. Mirosława Sirko
Pieszcz
11.02,34
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1995 i starsi - 3.000m
1. Józef Kawecki
Wrześnica 1961
11.05,96
2. Adam Malinowski
Sławno
1957
11.31,99
3. Damian Wenelski
Niemica
1992
12.25,90
4. Marcin Biernat
Sławno
1996
13.43,24
5. Krzysztof Witkowski
Sławno
1962
13.53,46
6. Wojciech Michalak
Sławno
1973
13.53,46
7. Tomasz Turczyn
Sławno
1977
14.42,18
8. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
1965
15.24,68
DYSTANSE PO II RUNDACH
Mini Maraton i Maraton na Raty
Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze (100m)
1/2. Zofia Turczyn Sławno 2009 - 200m
1/2. Lena Gutowska Sławno 2009 - 200m
Chłopcy rocznik 2009 i młodsi (100m)
1. Piotr Kowalczyk
Sławno
2009
- 100m
2. Oliwier Stępień
Sławno
2009
- 100m
3. Jakub Kazusek
Sławno
2009
- 100m
Dziewczęta 2007/2008 (100m)
1. Karina Biernat
Sławno 2008
- 200m
2. Amelia Barylak
Sławno
2008
- 200m
3. Joanna Pawełek
Sławno
2007
- 200m
4. Nina Stachowicz
Sławno
2007
- 100m
Chłopcy rocznik 2007/2008 (100m)
1. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008
- 200m
2. Jakub Żyto
Sławno
2007
- 200m
3. Michał Kurczyk
Sławno
2007
- 200m
Dziewczęta rocznik 2005/2006 (200m)
1. Milena Patejuk
Sławno
2006 - 400m
2. Zofia Chwojnicka
Sławno
2006
- 400m
3. Anastazja Cichawa
Sławno
2006
- 400m
4. Martyna BroniszewskaSławno
2005
- 200m
Chłopcy rocznik 2005/2006 (200m)
1. Szymon Biernat
Sławno 2005 - 400m
2. Hubert Witkowski
Sławno
2005
- 400m
3. Jaś Gostomczyk
Sławno
2005
- 400m
4. Fabian Banasik
Sławno
2006
- 400m
5. Miłosz Czarnuch
Sławno
2006
- 400m
6. Kamil Roman
Sławno
2006
- 400m
7. Jaś Kowalczyk
Sławno
2006
- 400m
8. Maciej Chwojnicki
Sławno
2005
- 400m
9. Zbyś Kurczyk
Sławno
2006
- 400m
10.Rafał Sadłowski
Sławno
2005 - 200m
11.Wiktor Kazusek
Sławno
2006
- 200m
12.Michał Kitzler
Sławno
2006
- 200m
Dziewczęta rocznik 2003/2004 (200m)
1. Natalia Patejuk
Sławno
2004
- 400m
2. Ola Kowalczyk
Sławno
2004
- 400m
3. Michalina Koperska
Sławno
2003
- 200m
4. Julia Koperska
Sławno
2003
- 200m
5. Michalina Koperska
Sławno
2003
- 200m
6. Joanna Żyto
Sławno
2003
- 200m
Chłopcy rocznik 2003/2004 (200m)
1. Dominik Wardak
Sławno
2004
- 400m
2. Jakub Gutowski
Sławno
2003
- 400m
3. Bartek Ruciński
Sławno
2003
- 400m
4. Michał Olszowiec
Pieszcz
2003
- 400m
5. Dominik Olesiak
Sławno
2004
- 400m
6. Konrad Idzik
Sławno
2003
- 200m
Dziewczęta rocznik 2001/2002 (300m)
1. Wiktoria Gutowska
Sławno
2001
- 600m
2. Anastazja Karczyńska Sławno
2001
- 600m
3. Milena Broniszewska Sławno
2001
- 300m
4. Ola Wojciechowska
Sławno
2001
- 300m
5. Anika Weideman
Sławno
2001
- 300m
6. Alicja Witkowska
Sławno
2001
- 300m
7. Kinga Trojnar
Sławno
2001
- 300m
Chłopcy rocznik 2001/2002 (300 m)
1. Dawid Wardak
Sławno
2002
- 600m
2. Michał Olesiak
Sławno
2002
- 600m
3. Eryk Stempień
Sławno
2001
- 300m
4. Jonasz Leśniewski
Sławno
2001
- 300m
5. Michał Czesnowski
Sławno
2002
- 300m
Dziewczęta rocznik 1999/2000 (500m)
1. Julia Jurczyk
Sławno
1999
- 1.000m
2. Karolina Biernat
Sławno
2000
- 1.000m
3. Michalina Witkowska
Sławno
2000
- 1.000m
Chłopcy rocznik 1999/2000 (500m)
1. Kacper Bireta
Sławno
2000
- 1.000m
2. Kamil Bańkowski
Sławno
1999
- 1.000m
3. Patryk Pasternak
Sławno
2000
- 500m
Dziewczęta rocznik 1998/1996 (500m)
1. Martyna Gostomczyk
Sławno
1988
- 1.000m
2. Paula Roman
Sławno
1988
- 1.000m
3. Zuzanna Wenelska
Niemica
1998
- 500m
4. Agnieszka Olszowiec
Sławno
1977 - 500m
Chłopcy rocznik 1998/1996 (1000m)
1. Adrian Kozłowski
Sławno
1977
- 1.000m
2. Marcin Rek
Sławno
1997 - 1.000m
3. Damian Kaczyński
Sławno
1996
- 1.000m
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1995 i starsze (1.500m)
1. Elżbieta Kurczyk
Sławno
- 3,0km
2. Mirosława Sirko
Pieszcz
- 3,0 km
3. Agnieszka Białosiewicz
Sławno
- 1,5 km
4. Anna Olszowiec
Pieszcz
- 1,5 km
5. Agata Witkowska
Sławno
- 1,5 km
6. Katarzyna Kawecka
Wrześnica
- 1,5 km
7. Agnieszka Kawecka
Wrześnica
- 1,5 km
8. Anna Czarnuch
Sławno
- 1,5 km
9. Anna Kaproń
Sławno
- 1,5 km
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1995 i starsi (3.000m)
1. Damian Wenelski
Niemica
1992
- 6 km
2. Marcin Biernat
Sławno
1996
- 6 km
3. Krzysztof Witkowski
Sławno
1962
- 6 km
4. Wojciech Michalak
Sławno
1973
- 6 km
5. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
1965
- 6 km
6. Józef Kawecki
Wrześnica 1961
- 3 km
7. Adam Malinowski
Sławno
1957
- 3 km
8. Kamil Biernat
Sławno
1992
- 3 km
9. Leszek Kapała
Sławno
1962
- 3 km
10.Tomasz Turczyn
Sławno
1977
- 3 km
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?