Uroczystości niepodległościowe w Darłowie. NOWE ZDJĘCIA - 2021 r.

Tomasz Turczyn
Artur Wejnerowski BMP Darłowo/nadesłane
Prezentujemy kolejne zdjęcia ze Święta Niepodległości w Darłowie. Główne uroczystości miały miejsce przed Pomnikiem 1000-lecia Państwa Polskiego na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Święto Niepodległości w Darłowie

W Święto Niepodległości - 11.11.2021 r. - rozegrano 16 kolejkę IV ligi. W niej doszło do derbowej potyczki: Wieża Postomino - Darłovia Darłowo. Mecz zakończył się 0:1 (0:0). Zwycięski gol padł w 69 minucie i był autorstwa Bartosza Dywana.

Początek meczu w Postominie był spokojny i wydawało się, że to Wieża Postomino będzie dyktowała warunki na boisku. Błąd. Darłovia Darłowo jedną szybką kontrą omal nie zdobyła gola. Później - w pierwszym kwadransie gry - miała jeszcze dwie dobre okazje strzeleckie i raz piłka o centymetry minęła słupek bramki gospodarzy. Ci byli mocno tym poirytowani i nawzajem się motywowali do bardziej uważnej gry. Do przerwy było bezbramkowo. Czytaj więcej poniżej.

Darłowo. Święto Niepodległości i selfie z Marszałkiem Piłsud...