UKS SP Niemica - prezentacja - FOT i filmy wideo

UKS SP Niemica.

Sukcesy w 2012 roku

1. II MIEJSCE W DWÓCH KATEGORIACH W HALOWYM TURNIEJU IM. STANISŁAWA FIGASA W KOSZALINIE.
2. II MIEJSCE W ROZGRYWKACH LIGI BAŁTYCKIEJ ORLIKÓW ZA SEZON 2011/12
3. III MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU O PUCHAR MARKA WIELGUSA W DRAWSKU .
4. I MIEJSCA W PRESTIŻOWYCH TURNIEJACH JAK: TURNIEJ STOŁYPKI, GÓRSKIEGO CZY NIEPODLEGŁOŚCI W LEJKOWIE.
5. I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACH-POM W SIANOWIE GRUPA STARSZA V-VI KLASA
6. II MIEJSCE W TYM SAMYM TURNIEJU LECZ GRUPY MŁODSZEJ
7. II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU O PUCHAR PREMIERA TUSKA W GRYFINIE.

PONADTO KLUB UCZESTNICZY W LIGACH : ORLIKA CHŁOPCÓW I MŁODZIKA MŁODSZEGO CHŁOPCÓW. W LIDZE MŁODZIKA JEST NA I MIEJSCU, A W ORLIKACH NA IV.

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy reprezentujący UKS Niemica w drugim turnieju młodzika młodszego, który został zorganizowany 05 października 2012 r. na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie. Podopieczni Romualda Bobisa w tym dniu byli bezkonkurencyjni zdobywając komplet punktów – 18 nie tracąc żadnej bramki i strzelając 24.
W turnieju udział wzięły drużyny: Gryfa Słupsk, Wiekowianki Wiekowo, UKS Sławy Sławno, UKS Niemicy, UKS Grabowa Lejkowo I, UKS Grabowa Lejkowo II – dziewczęta starsze, Victoria Sianów – dziewczęta. Niemica kolejno pokonała Gryfa Słupsk 1:0, Sławę Sławno 1:0, Wiekowiankę 10:0, Lejkowo I 3:0, Lejkowo II 2:0 i Victorię Sianów 7:0. Za najlepszego zawodnika uznano Dominika Szukiełowicza z Niemicy, który otrzymał profesjonalny dres ufundowany przez wójta gminy - Jana Szlufika, królem strzelców został Gabriel Szygenda ze Sławy – 7 bramek w nagrodę otrzymał koszulkę Lecha Poznań. Poza tym jeden zawodnik wytypowany z każdej drużyny otrzymał profesjonalną piłkę, nie zabrakło dla wszystkich poczęstunku i obiadu.

UKS Niemica a drużynę reprezentowali: Jakub Hencel, Emil Teszka, Andrzej Orzechowski, Klaudiusz Petruk, Norbert Ferdek, Wojciech Tornow, Jakub Maziec, Kacper Filipek, Miłosz Kozioł, Dominik Szukiełowicz, Marcel Sadowski a opiekunem zespołu był Romuald Bobis.

Niemica także wygrała VIII Ogólnopolski Turniej im. Stanisława Stołypko rozegrany w Lejkowie, gdzie pokonała w finale Gryfa Słupsk 1:0. Zdjęcia są z tej ostatniej imprezy.