Trzecia kolejka koszalińskiej okręgówki

(SYK)
W środę - 24 sierpnia - o godz. 18 ruszyła III kolejka Koszalińskiej Ligi Okręgowej

Wiekowianka Wiekowo - Rasel Dygowo 3:1 (2:0). Gole dla Wiekowianki strzelili: Lipski, Szynkowski, Rogala

Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 4:2
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3:2
Arkadia Malechowo - Darzbór Szczecinek 1:1 (0:1) - trwa końcówka meczu. Bramkę dla Arkadii zdobył w 77 minucie T. Gostyński. Goście prowadzenie objęli w 20 minucie po rzucie karnym. Koniec meczu!

Wielim Szczecinek - Błonie Barwice 1:0

Głaz Tychowo - Darłovia Darłowo 1:2 (1:0) - końcówka meczu. Ostatni gwizdek. Dla Darłovii gole zdobyli Wiernicki - 82 min., Sawa - 85 min. Gospodarze prowadzenie zdobyli w 35 minucie po trafieniu Ziółkowskiego

Hubertus Biały Bór - Wybrzeże Biesiekierz 1:1