Sparingi 2021: Wieża Postomino rozegrała dwa mecze kontrolne i strzeliła aż 14 bramek

Arch TT
IV-ligowa Wieża Postomino rozegrała dwa sparingi. Najpierw rozbiła w Ustce Wybrzeże Objazdę 9:0, a później Spartę Sycewice [lider pomorskiej okręgówki] 5:1.

Wieża Postomino - Wybrzeże Objazda 9:0

Bramki: Andrzej Łyszyk x2, Wojciech Wójcik, Łukasz Wójcik, Kacper Łaga - wszyscy po 1 golu, Patryk Jachemek x2, zawodnik testowany - 1 gol, zawodnik testowany - 1 gol.

Wieża Postomino - Sparta Sycewice 5:1 (4:0)

Bramki: zawodnik testowany x2, Wojciech Wójcik, Kacper Łaga, Marcel Staniszewski - po 1

Wieża w I połowie: Łącki - Mordal, Staniszewski, Sobczak, Gronkiewicz, Łyszyk, Tofil, Jachemek, Łaga, zaw. testowany, Ł. Wójcik

Wieża w II połowie: zaw. testowany - Gutowski, Staniszewski, Banasik, Kalinowski, Sosnówka, zaw. testowany, Pawełek, zaw. testowany, W. Wójcik, Łyszyk

Teraz Wieża Postomino planuje zagrać sparing z Jantarem Ustka - 17 lutego godz. 18, a później w sobotę - 20 lutego w Koszalinie z tamtejszą Gwardią. Początek godz. 13.

Sparingi 2021: Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin WYNIK