Sparingi 2021: Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin WYNIK

Tomasz Turczyn
TT
Darłovia Darłowo rozegrała sparing z Gwardią Koszalin. Potyczka miała miejsce na boisku Bałtyku Koszalin.

Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4:2 (2:1)

Już jedna z pierwszych akcji przyniosła otwarcie wyniku, a strzałem z powietrza na listę strzelców wpisał się Jeremiasz Grela. W dziesiątej minucie ładną zespołową akcję i dośrodkowanie Fabiana Walaszczyka, celnym strzałem wykończył Aleks Hendryk.

Tuż przed przerwą na 2:1 trafił Wiktor Sawicki. W II odsłonie po dośrodkowaniu Gabriela Szygendy, piłkę do siatki posłał Maksymilian Boczek - 3:1. W odpowiedzi strzałem zza pola karnego drugiego gola dla Darłovii zdobył Bartosz Dywan - 3:2. Kilka chwil później swoją drugą w tym meczu bramkę strzelił Maksymilian Boczek, popisując się silnym uderzeniem z okolic linii pola karnego. Tym samym ustalił wynik meczu.

Skład Gwardii: Skoczyk - Walaszczyk, Wojciechowski, Czyżewski, Pytlewski, Szygenda, Bać, Chyła, Hendryk, Grela, Zalewski. Grali również: Boczek, Szukiełowicz, Silski, Bachleda.

Wyjściowy skład Darłovii: Kazimierczak - Sosiński, Ryfa Krystian, Lipiński, Kulon - MIchalski, Fastyn, Włodarczyk, Bazyli - Sawicki, Dywan Na zmiany wchodzili: Szopiński, Synkiewicz, Maciąg