Sparing: Wieża Postomino - Karol [przerwany mecz]

Wieża Postomino zagrała kontrolnie z Karolem Pęplino. To był ostatni sparing beniaminka KKO przed ligą. Meczu nie udało się dokończyć. Został przerwany w 38 minucie przy stanie 1:1.

- Pierwszą bramkę zdobyli goście. Wyrówna Irek Krajewski i w 38 minucie sędzia musiał przerwać mecz ze względu na gigantyczną ulewę - relacjonuje Artur Wierzbowski, trener Wieży Postomino.

I meczu nie wznowiono.

Skład Wieży Postomino: Sękowski -Ludwicki, Gronkiewicz, Kozera, Wierzbowski D, Matuszewski, Bielańczuk, Dąbrowski, Krajewski, Radzki, Lisowski

Na zmiany: Brauer, Lachowicz, Chojnacki, Jachemek, Sobczak E., Bury.