Sparing: Wiekowianka ograła Wybrzeże Bieskiekierz

(SYK)
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 4:1 (1:1) Bramki: Nakielski Arkadiusz, Stępniak Krzysztof, Dawid Tesfamichael, Szynkowski Grzegorz

Do przerwy było 1:1. Gola na 1:1 zdobył Nakielski, który uderzył piłkę nie do obrony z 16 metra. W 51 minucie Stępniak posłał futbolówkę zza pola karnego w długi róg bramki - 2:1, w 62 min. sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Tesfamichael, w 63 min. było już 4:1 - gol z najbliższej odległości Szynkowskiego, który dobił odbitą przez bramkarza piłkę.

Skład: Szmajdziak Łukasz, Kapała Marek, Lipniewicz Piotr, Krupski Dariusz, Nakielski Arkadiusz, Bączkowski Mateusz, Tesfamichael Dawid, Gogół Paweł, Brach Arkadiusz, Lipski Marcin, Szynkowski Grzegorz. Na zmiany wchodzili: Ziernik Artur, Stepniak Krzysztof, Wojtalik Paweł, Denkiewicz Rafał, Szczygieł Piotr.