Sparing: Sława Sławno przegrała z Jantarem Ustka

(SYK)
Sława Sławno zagrała w niedzielę sparing z Jantarem Ustka i przegrała 5:2 (2:1).

Zaczęło się do prowadzenia Jantara 1:0 i 2:0 (20 i 25 minuta), na co Sława odpowiedziała golem Zawady - 31 minuta i taki wynik utrzymał się do przerwy. W 64 minucie było 2:2 - gol Zawady. W końcówce sławnianie nie wytrzymali kondycyjnie i w ciągu ośmiu minut stracili trzy bramki: 78 - 86 minuta.
Skład Sławy: Kołacz, Lewandowski, Kozdra, Ryfa, Ulatowski, Zawada, Ślusarz, Izmajłowicz, Wróbel, Ścisło, Komorowski. Na zmiany wchodzili: Zejglic M., Pawełek, Gracz.
Sparing rozegrano na koszalińskim euroboisku.