Sparing: MKS Sława Sławno - juniorzy starsi Gwardii Koszalin [WYNIK]

R.PIETRASZ
MKS Sława Sławno zagrała sparing nr 2. Tym razem w Koszalinie z juniorami starszymi Gwardii Koszalin.

Juniorzy starsi Gwardii Koszalin - Sława Sławno 2:1 (1:0)

Młodzi gwardziści prowadzili do przerwy 1:0, a w 70 min. wyrównał Przemysław Komorowski. Wydawało się, że mecz zakończy się 1:1, ale koszalinianie w 90 plus 3 minucie perfekcyjnie wykonali rzut wolny. Bezpośredni strzał nad murem idealnie trafił w światło bramki - 2:1.

Skład Sławy Sławno: Kalkowski - Kostrzewiński, Szadkowski, Marciniak, Kruczyński, Chałubiński, Komorowski, Lachowicz, Bricicaru, Wardak, Testowany. Na zmiany: Śpiewak, Grzelak

- W końcówce meczu lepiej prezentowaliśmy się optycznie, ale straciliśmy bramkę. Naszym kłopotem jest wąska kadra. Część zawodników choruje, a część nie mogła być na meczu z uwagi na obowiązki zawodowe - mówi Maciej Mikulski, trener MKS Sławy Sławno.

Kolejny sparing MKS Sława Sławno zagra z Darłovią Darłowo. Będzie to 8 lutego - sobota - o godz. 11. Mecz w Darłowie.

Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Sławieńskiego - KONIEC ...