Sparing: MKS Sława Sławno - Iskra Białogard [SKŁAD, WYNIK] - aktualizacja

MKS Sława Sławno gra pierwszy sparing w 2018 roku. Jej przeciwnikiem jest Iskra Białogard. Mecz rozgrywany jest w Koszalinie przy sztucznym oświetleniu.

Sława Sławno - Iskra Białogard 0:3 (0:3)

Skład Sławy Sławno: Struś - Putno M, Chruszcz, Szadkowski, Kostrzewinski, Zaw. testowany, Matuszewski, Kruczynski, Kotłowski, Wróbel, Ścisło D.

Na zmiany: Zaw. testowany, Malinowski J., Zaw. testowany, Bricaru, P. Ścisło

Iskra Białogard gra w IV lidze i na jej półmetku ma 20 punktów, co daje jej 14 miejsce w tabeli na 18 zespołów.

Sparing Wiekowianki Wiekowo z Wybrzeżem Biesiekierz - wynik, zdjęcia, wideo

Mecz MKS Sławy Sławno rozpoczął się o godzinie 18.30 w Koszalinie. Tuż przed przerwą Iskra prowadzi 3:0 po golach w 16 i 39, 43 minucie. I taki wynik utrzymał się do końca spotkania.