Śmiertelny wypadek w Warszkowie ZDJĘCIA, WIDEO - Nowe informacje

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Bardzo groźny wypadek samochodowy w Warszkowie jadąc od strony Słupska, wydarzył się przed godz. 22 w sobotę - 7 marca 2020 roku. Niestety zginęła młoda mieszkanka Sławna. Do szpitala zabrano dwie osoby, które jechały w aucie. Stan 20-latka jest ciężki.

Jedna osoba - młoda kobieta poniosła śmierć. Na miejscu działają strażacy ze Sławna i OSP Wrześnica, policja, zastępy ratownictwa medycznego. W aucie jechały jeszcze 2 inne osoby. Rozbitym autem jest Seat Toledo.

AKTUALIZACJA

Wstępnie wiadomo, że najprawdopodobniej kierująca osoba straciła panowanie nad samochodem i wypadł on z krajowej drogi numer sześć. Pojazd uderzył - bokiem - w drzewo. Dramat rozegrał się w Warszkowie.

Strażacy ze Sławna mówią, że świadek zdarzenia na widok tego co zobaczył zemdlał i jemu też udzielono pomocy.

- Do szpitala został zabrany mężczyzna z Seata i jego stan określano jako ciężki - informuje mł. bryg. Paweł Faryno, powiatowy komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie. - W pojeździe jechała też nastolatka i ona również została zabrana, z obrażeniami, karetką do szpitala.

Wiadomo, że zmarła to 23-latka.

AKTUALIZACJA - 8 marca godz. 10


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że Seatem Toledo kierowała 23-latka. W pewnym momencie auto, z nieznanych przyczyn, zjechało na prawą stronę drogi i z niej wypadło uderzając w przydrożne drzewo - opisuje asp. Kinga Warczak, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Sławnie. - W aucie jechał też pasażer 20-letni i on w stanie bardzo ciężkim został zabrany do szpitala w Koszalinie.


Policjantka mówi, że stan 20-latka
[na godz. 9 - niedziela - 8 marca] nadal jest bardzo ciężki.

- W Seacie jechała też 15-latka, która została zabrana karetką do szpitala w Koszalinie, a później do Szczecina - dodaje asp. Kinga Warczak. - Ona też odniosła obrażenia.

Przyczyna wypadku nie jest znana. Ustala ją policja. Wiadomo, że zmarła kobieta to mieszkanka Sławna. Tutaj też mieszkał 20-latek.

AKTUALIZACJA 10 marca 2020 - godz. 9.10

Asp. Kinga Warczak informuje, że stan 20-latka nadal jest ciężki. Przebywa on w szpitalu.

Sławno, Darłowo: Dwie rodziny na kwarantannie. Jest wynik ba...

Wideo

Dodaj ogłoszenie