Sławno wygrywa z Koszalinem w przekonujący sposób - ZDJĘCIA, WIDEO

Sława Sławno 2011 grała w czerwonych strojach i wygrała z AP Bałtyk Koszalin 3:1 (2:0) TT
W niedzielne popołudnie - 23.10.2022 r. Sława Sławno 2011 zagrała z AP Bałtyk Koszalin. Grano na bocznym boisku w Sławnie tzw. Saharze. Do przerwy Sława prowadziła z Bałtykiem 2:0.

Sława Sławno 2011 - AP Bałtyk Koszalin 3:1 (2:0)

od 16 lat

Sława Sławno 2011 zagrała bardzo dobry mecz z AP Bałtyk Koszalin. Sławnianie dominowali w grze od początku i do przerwy udokumentowali to dwoma bramkami prowadząc 2:0. Po przerwie jedno trafienie zaliczył Bałtyk i jedno Sława. Tym samym potyczka zakończyła się 3:1.

Brami dla Sławy 2011 zdobyli: Drzonkowski (2 min.), Zdybał (7 min.), Serewiś (42 min.). Honorowy gol dla Bałtyku padł w 47 min. To kolejna wygrana z rzędu sławnian, którzy w poprzedniej kolejce ograli Wieżę Postomino 12:1.

Start i meta przy Zielonej Szkole w Ugaciu (gmina Sławno)

Gm. Sławno. 3 Bieg Pamięci Adama Malinowskiego - ZDJĘCIA, WI...