Sławno: Turniej siatkarski na plażowisku - wyniki - zaproszenie na drugą odsłonę [ZDJĘCIA]

Na plażowisku w Sławnie rozegrano w turnieju piłki siatkowej plażowej. W turnieju wystartowało 7 drużyn, wygrała para z Darłowa : Wojciech Sobieraj, Stanisław Rynkowski. Po bardzo ciekawym meczu w finale, w którym zawodnicy z Darłowa pokonali parę ze Sławna: Mirosław Kopowski, Maciej Wojciechowski 2 : 0. Para ze Sławna w pierwszym secie miała kilka setboli, lecz ostatecznie przegrała seta 26 : 28, w drugim secie dużo młodsi zawodnicy z Darłowa postawili kropkę nad, wygrywając zdecydowanie 21: 12. Trzecie miejsce zajęła para Mateusz Tomczyk, Szymon Narbut.

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Grupa A:
Wojciech Sobieraj, Stanisław Rynkowski – Wojciech Stanik, Gracjan Leśniewski 2 : 0
Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski – Mateusz Tomczyk, Szymon Narbut 1 : 2
Wojciech Sobieraj, Stanisław Rynkowski – Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski 2 : 0
Wojciech Stanik, Gracjan Leśniewski – Mateusz Tomczyk, Szymon Narbut 0 : 2
Wojciech Sobieraj, Stanisław Rynkowski – Mateusz Tomczyk, Szymon Narbut 2 : 1
Wojciech Stanik, Gracjan Leśniewski – Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski 1 : 2

Konrad Idzik, Wojciech Zych – Jakub Bolesta, Adam Wojciechowski 0 : 2
Mirosław Kopowski, Maciej Wojciechowski – Jakub Bolesta, Adam Wojciechowski 2 : 1

1. Mirosław Kopowski, Maciej Wojciechowski Sławno 2 4 4 : 1
3. Jakub Bolesta, Adam Wojciechowski Sławno
2 2 3 : 2
3. Konrad Idzik, Wojciech Zych Sławno 2 0 0 : 4

Mecz o I miejsce:

Wojciech Sobieraj, Stanisław Rynkowski - Mirosław Kopowski, Maciej Wojciechowski
2 : 0

Następny turniej 13 lipca 2019r. o godz. 13 - plażowisko miejskie w Sławnie. Zapraszamy.