Jakub Korowajczyk SP Nr 3 ustanowił nowy rekord w skoku wzwyż –165cm! (wynik ten jest rekordem życiowym zawodnika oraz nowym rekordem Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych). Jakub Korowajczyk poprawił rekord Maksymiliana Karpińskiego SP Nr 3 164 cm z sezonu 2017/2018.
Sławieńskie Czwartki Lekkoatletyczne organizowane są w ramach programu profilaktyki walki z uzależnieniami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.
Wyniki – 26.09.2019r. :
Rocznik 2009 i młodsi
60m
Dziewczęta:
1. Maja Gondek SP Nr 3 9,96
2. Oliwia Kwiatkowska SP Nr 3 10,13
3. Nadia Mazur SP Nr 3 10,86
4. Julia Kuczyńska SP Nr 1 11,84
5. Lena Baran SP Nr 3 12,09
6. Amelia Dziecinna SP Darłowo 13,67
Chłopcy:
1. Marcel Kopera SP Nr 3 9,64
2. Bartłomiej Kasprzak SP Nr 3 9,77
3. Jakub Gorczyca SP Nr 3 9,82
4. Piotr Kowalczyk SP Nr 3 9,86
5. Michał Pasik SP Nr 3 10,22
6. Tomasz Lewandowski SP Nr 3 10,69
7. Jakub Mikołajczak SP Nr 3 10,74
8. Adrian Niewielski SP Nr 3 10,79
9. Leon Kaczmarek SP Nr 1 11,26
10. Igor Łuczak SP Nr 1 11,37
11. Michał Borkowski SP Darłowo 12,09
12. Sebastian Mehring SP Nr 3 12,26
13. Antoni Nieckarz SP Nr 1 14,32
300m
Dziewczęta:
1. Martyna Jabłońska SP Nr 3 56,43
2. Wiktoria Pasik SP Nr 3 1.02,10
3. Alicja Wasik SP Nr 1 1.08,69
4. Julia Wieczorek SP Nr 3 1.15,08
Chłopcy:
1. Igor Buze SP Nr 3 51,54
2. Szymon Kamelski SP Nr 3 56,56
3. Daniel Pasik SP Nr 3 1.00,00
4. Marcin Majchrzak SP Nr 3 1.03,94
5. Filip Matulka SP Nr 3 1.05,05
600m
Dziewczęta:
1. Nikola Podolska SP Nr 3 2.57,56
1000m
Chłopcy:
1. Szymon Jakimiak SP Nr 3 4.35,04
2. Michał Filipowski SP Nr 3 4.35,58
Skok w dal
Dziewczęta:
1. Martyna Jabłońska SP Nr 3 3,70m
2. Nadia Mazur SP Nr 3 3,53m
3. Alicja Wasik SP Nr 1 2,96m
4. Nikola Podolska SP Nr 3 2,96m
5. Wiktoria Pasik SP Nr 3 2,65m
6. Julia Kuczyńska SP Nr 1 2,65m
7. Wanessa Gunerka SP Nr 3 2,62m
8. Amelia Dziecinna SP Darłowo 2,51m
9. Julia Wieczorek SP Nr 3 2,50m
Chłopcy:
1. Marcel Kopera SP Nr 3 3,85m
2. Igor Buze SP Nr 3 3,65m
3. Piotr Kowalczyk SP Nr 3 3,59m
4. Jakub Gorczyca SP Nr 3 3,35m
5. Daniel Pasik SP Nr 3 3,32m
6. Leon Kaczmarek SP Nr 1 3,06m
7. Szymon Jakimiak SP Nr 3 2,98m
8. Adrian Niewielski SP Nr 3 2,86m
9. Michał Borkowski SP Darłowo 2,65m
10. Szymon Szymanek SP Nr 1 2,32m
11. Antoni Nieckarz SP Nr 1 2,24m
Rzut piłeczką
Chłopcy:
1. Bartłomiej Kasprzak SP Nr 3 36,0m
2. Filip Matulka SP Nr 3 35,0m
3. Jakub Mikołajczak SP Nr 3 33,0m
4. Marcin Majchrzak SP Nr 3 30,0m
5. Jakub Kazusek SP Nr 3 27,0m
6. Sebastian Mehring SP Nr 3 25,0m
7. Igor Łuczak SP Nr 1 21,0m
Skok wzwyż
Dziewczęta:
1. Maja Gondek SP Nr 3 130cm
2. Oliwia Kwiatkowska SP Nr 3 115cm
3. Lena Baran SP Nr 3 95cm
4. Julia Kos SP Nr 3 95cm
Chłopcy:
1. Szymon Kamelski SP Nr 3 110cm
2. Michał Pasik SP Nr 3 90cm
3. Michał Filipowski SP Nr 3 65cm
Rocznik 2008
60m
Dziewczęta:
1. Zuzanna Sosińska SP Nr 3 10,38
2. Julia Kos SP Nr 3 11,53
3. Vanessa Dudzińska Superson SP Nr 1 11,77
4. Julia Brzóska SP Nr 1 11,84
5. Milena Kaliszczak SP Nr 1 12,72
6. Zuzanna Łuczak SP Nr 1 13,60
Chłopcy:
1. Krzysztof Paczkowski SP Nr 1 9,98
2. Michał Kos SP Nr 1 10,85
3. Oskar Drzonkowski SP Nr 1 11,12
4. Maciej Grupa SP Nr 1 12,06
300m
Dziewczęta:
1. Julia Recka SP Nr 3 50,90
2. Alicja Filipowska SP Nr 3 1.05,18
600m
Dziewczęta:
1. Amelia Barylak SP Nr 3 2.44,35
Skok w dal
Dziewczęta:
1. Julia Recka SP Nr 3 3,82m
2. Zuzanna Sosińska SP Nr 3 3,48m
3. Alicja Filipowska SP Nr 3 2,60m
4. Milena Kaliszczak SP Nr 1 2,40m
5. Zuzanna Łuczak SP Nr 1 2,23m
Chłopcy:
1. Krzysztof Paczkowski SP Nr 1 3,55m
Rzut piłeczką
Dziewczęta:
1. Vanessa Dudzińska Superson SP Nr 1 28,0m
2. Amelia Barylak SP Nr 3 26,0m
3. Julia Brzóska SP Nr 1 16,0m
Chłopcy:
1. Oskar Drzonkowski SP Nr 1 19,0m
2. Maciej Grupa SP Nr 1 10,0m
Skok wzwyż
Chłopcy:
1. Michał Kos SP Nr 1 105cm
Rocznik 2007
60m
Dziewczęta:
1. Alicja Juszczykowska SP Nr 3 10,34
2. Anna Lompert SP Nr 1 10,54
3. Maja Kazusek SP Nr 1 10,87
4. Katarzyna Wojdat SP Nr 1 11,31
Chłopcy:
1. Kewin Stasiak SP Nr 1 10,86
Skok w dal
Dziewczęta:
1. Alicja Juszczykowska SP Nr 3 3,51m
2. Maja Kazusek SP Nr 1 3,00m
Rzut piłeczką
Dziewczęta:
1. Anna Lompert SP Nr 1 24,0m
2. Katarzyna Wojdat SP Nr 1 21,0m
Chłopcy:
1. Kewin Stasiak SP Nr 1 25,0m
Skok wzwyż
Chłopcy:
1. Jakub Korowajczyk SP Nr 3 165cm !!! (nowy rekord SCzL)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?