Sławno: Rewelacyjny występ w Finale Czwartków LA - kolejne medale! Złoto, 2 srebra, brąz [ZDJĘCIA]

Drugiego dnia Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi Sławno dołożyło kolejne medale.

Maksymilian Karpiński, w skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 164 cm (rekord życiowy) i zdobył srebrny medal.

W swojej kategorii wiekowej także po srebro sięgnął Jakub Wilczewski - 144 cm - w skoku wzwyż. Serię medalową ekipy ze Sławna zakończył Jan Gostomczyk, który wywalczył brąz w biegu na 300 m (40.57 sek.). \

Złoto w Łodzi Jakuba Korowajczyka ze Sławna

Złoto Mileny Patejuk

To nie wszytko, bo świetnie spisała się w Łodzi też Milena Patejuk ze Sławna. W skoku wzwyż uzyskała 158 cm i zdobyła złoty medal. Sławnianka wybrała szkołę w Słupsku i tam też trenuje. Do Łodzi pojechała jako reprezentantka SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi.