Sławno. Ostatni sprawdzian Sławy ABWood przed ligą na minus

(SYK)
Sława ABWood zagrała ostatni sparing przed ligą ze Spartą Sycewice i przegrała 3:2 (2:1).

Sława ABWood: Tomczyk - Stołowski, Jarowski, Ulatowski, Betkało, Marczyński T.,Pawełek, Komorowski, Wróbel, Gracz, testowany. Na zmiany Marczyński J., dwóch testowanych.

Bramki: 20 minuta - Wróbel
Następnie dwa gole straciła Sława 33 i 38 minuta po katastrofalnych indywidualnych błędach Jarowskiego (kiwał jako ostatni przed bramką i dał sobie odebrać piłkę) i Tomczyka (tocząca się piłka przeleciała mu przez ręce i między nogami, aby wpaść do siatki). W II połowie goście podwyższyli wynik w 72 minucie, a w 80 drugą bramkę dla Sławy wbił Pawełek.