Zawodnicy, którzy uczestniczyli w co najmniej w 14 biegach otrzymali statuetki SUPER MARATOŃCZYKÓW, pokonali oni dystanse maratońskie (odpowiednio dla grup wiekowych):
w Mini Maratonie na Raty (100m) jest to dystans - 1.400m
- w Mini Maratonie na Raty (200m) - 2.800m
- w Mini Maratonie na Raty (300m) - 4.200m
- w Mini Maratonie na Raty (500m) - 7.000m
- w Mini Maratonie na Raty (1.00m - 14.000m
- w Maratonie na Raty (1,5km kobiety) - 21.000m
- w Maratonie na Raty (3,0km mężczyźni) - 42.000m
Super Maratończykami w sezonie 2011/2012 zostali:
Rocznik 2009 i młodsi (100m):
Lena Gutowska (1.400m) i Piotr Kowalczyk (1.400m).
Rocznik 2007/2008 (100m):
Amelia Barylak (1.500m) i Błażej Zieliński (1.400m).
Rocznik 2005/2006(200m):
Zofia Chwojnicka (2.800m), Jaś Gostomczyk (3.000m), Miłosz Czarnuch (3.000m),
Jan Kowalczyk (2.800m) i Maciej Zieliński (2.800m).
Rocznik 2003/2004 (200m):
Aleksandra Kowalczyk (3.000m), Natalia Patejuk (2.800m),
Dominik Olesiak (3.200m! – startował we wszystkich biegach), Jakub Gutowski (3.000m).
Rocznik 2001/2002 (300m):
Michał Olesiak (4.800m! – startował we wszystkich biegach).
Rocznik 1999/2000 (500m):
Karolina Biernat (8.000m! – startowała we wszystkich biegach).
Rocznik 1998/1996 (500m):
Zuzanna Wenelska (7.000m).
Rocznik 1995 i starsze (1.5km):
Katarzyna Kawecka (22,5km).
Rocznik 1995 i starsi (3km):
Józef Kawecki (45,0km).
Krzysztof Witkowski (42,0km).
Maratończycy pokonali łącznie ponad 650km. Organizatorzy starali się stworzyć warunki dla wszystkich chętnych, którzy zaplanowali sobie czas na rekreację, odnowę sił psychofizycznych, którzy wiedzą, że bieganie jest najprostszą formą rekreacji fizycznej a ruch to zdrowie!
Nagrody i puchary ufundowane przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wręczała przewodnicząca Rady Miejskiej w Sławnie Edyta Szczygielska (aktywna propagatorka biegania dla zdrowia). Nagrody niespodzianki ufundował również "Dziennik Bałtycki" - "Dziennik Sławieński".
Ośrodek Sportu i Rekreacji już zaprasza wszystkich lubiących biegać, już od 30 czerwca, godz. 8.30 na Letnie Biegi Śniadaniowe.
Mini Maraton i Maraton na Raty
Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze (100m)
1. Lena Gutowska Sławno 2009 - 1.400m (16.11,05)
2. Zofia Turczyn Sławno 2009 - 300m (3.03,98)
3. Roksana Purcha Sławno 2009 - 300m (3.22,65)
4. Martyna Zielińska Sławno 2009 - 200m (3.05,58)
Chłopcy rocznik 2009 i młodsi (100m)
1. Piotr Kowalczyk
Sławno 2009 - 1.400m (10.56,13)
2. Oliwier Stępień
Sławno 2009 - 1.300m (10.56,78)
3. Szymon Białosiewicz Sławno 2011 -
800m (14.22,53)
4. Jakub Kazusek
Sławno 2009 -
200m (1.57,83)
5. Kacper Bąk
Sławno 2009 -
100m (0.59,68)
6. Wiktor Placek
Rzyszczewo 2009 -
100m (1.02,74)
7. Paweł Hadryś
Sławno 2009 -
100m (1.28,96)
Dziewczęta 2007/2008 (100m)
1. Amelia Barylak
Sławno 2008 - 1.500m (9.04,18)
2. Karina Biernat
Sławno 2008 - 1.100m (5.34,12)
3. Joanna Pawełek
Sławno 2007 - 1.000m (6.15,77)
4. Karolina Szewczyk
Sławno 2007 -
600m (4.15,28)
5. Roksana Wocial
Sławno 2008 -
500m (3.25,10)
6. Julia Recka Sławno 2008 -
400m (2.02,26)
7. Nina Stachowicz
Sławno 2007 -
200m (1.12,59)
8. Julia Mora Warszawa 2007 -
100m (0.37,15)
Chłopcy rocznik 2007/2008 (100m)
1. Błażej Zieliński
Sławno
2007 - 1.400m (6.37,27)
2. Mikołaj Cichawa
Sławno
2008 - 1.300m (7.19,14)
3. Maciej Miszke
Sławno
2008 -
700m (3.26,61)
4. Jakub Żyto
Sławno
2007
- 700m (3.39,43)
5. Michał Kurczyk
Sławno
2007
- 500m (4.04,48)
6. Jakub Kitzler
Sławno
2007
- 300m (1.22,13)
7. Nikodem Białosiewicz
Sławno
2007 - 100m (0.28,40)
8. Alan Biernat
Sławno
2008 - 100m (0.41,40)
9. Piotr Zieleniewicz Sławno 2008 -
100m (0.41,58)
Dziewczęta rocznik 2005/2006 (200m)
1. Zofia Chwojnicka
Sławno
2006 - 2.800m (14.0932)
2. Milena Patejuk
Sławno
2006 - 2.600m (10.38,07)
3. Anastazja Cichawa
Sławno
2006
- 2.600m (13.33,69)
4. Laura Wasylczuk Sławno
2005
- 1.800m (6.49,66)
5. Hanna Miszke Sławno
2005
- 1.800m (7.08,43)
6. Kornelia Wocial
Sławno
2005
- 1.400m (6.52,35)
7. Oliwia Recka Sławno 2005 -
800m (3.28,70)
8. Amelia Szygenda
Sławno
2005
- 800m (3.53,40)
9. Natalia Borzych Wrześnica
2006 - 600m (2.23,13)
10.Maja Wyrosławska Sławno 2005 -
400m (1.42,46)
11.Agnieszka Zieleniewicz Sławno
2006 - 400m (2.15,12)
12.Aleksandra Kanabaj Sławno
2005 - 200m (0.46,55)
13.Sandra Izdebska Sławno
2006 - 200m (0.57,76)
14.Marika Biernat Sławno
2006 - 200m (1.00,11)
15.Martyna Broniszewska Sławno
2005 - 200m (1.12,46)
Chłopcy rocznik 2005/2006 (200m)
1. Jaś Gostomczyk
Sławno
2005
- 3.000m (10.11,45)
2. Miłosz Czarnuch
Sławno
2006
- 3.000m (13.14,80)
3. Jaś Kowalczyk
Sławno
2006
- 2.800m (13.45,90)
4. Maciej Chwojnicki
Sławno
2005
- 2.800m (14.55,96)
5. Szymon Biernat
Sławno 2005 - 2.400m (8.48,94)
6. Adrian Zieliński
Sławno 2005 - 2.400m (11.36,16)
7. Sebastian Kulczyk
Sławno
2005 - 2.000m (6.52,65)
8. Kacper Wasylczuk
Sławno
2005 - 2.000m (7.35,01)
9. Maksym Janczukowicz Sławno
2006 - 1.400m (5.43,81)
10.Jakub Wilczewski
Sławno
2006 - 1.400m (6.08,17)
11.Adrian Kumaniecki
Sławno
2006 - 1.200m (4.56,22)
12. Zbyś Kurczyk
Sławno
2006
- 1.000m (6.57,97)
13. Fabian Banasik
Sławno
2006
- 800m (3.45,09)
14. Hubert Witkowski
Sławno
2005
- 600m (2.25,52)
15.Oliwier Purcha
Sławno
2006 -
600m (3.00,87)
16.Sebastian Narbut
Sławno
2006 -
600m (3.35,24)
17.Mateusz Ćwikliński
Sławno
2005 -
400m (1.41,57)
18.Hubert Jorns
Berlin
2005 -
400m (1.47,80)
19.Wiktor Kazusek
Sławno
2006
- 400m (1.53,00)
20. Kamil Roman
Sławno
2006
- 400m (2.04,32)
21.Maciej Kazusek
Sławno
2005 -
200m (0.39,43)
22.Rafał Sadłowski
Sławno
2005 -
200m (0.55,34)
23.Michał Kitzler
Sławno
2006 -
200m (1.08,34)
Dziewczęta rocznik 2003/2004 (200m)
1. Ola Kowalczyk
Sławno
2004
- 3.000m (12.02,89)
2. Natalia Patejuk
Sławno
2004
- 2.800m (9.55,47)
3. Julia Koperska
Sławno
2003
- 2.400m (7.50,93)
4. Michalina Koperska
Sławno
2003
- 2.200m (7.12,69)
5. Amelia Wardak Sławno
2004 -
200m (0.43,85)
6. Nela Mariak
Sławno
2003
- 200m (0.46,18)
7. Zuzanna Jóźwiak
Sławno
2004 - 200m (0.46,58)
8. Gosia Krzyżaniak
Sławno
2004 - 200m (0.47,14)
9. Zuzanna Pacan Sławno
2004 -
200m (0.47,26)
10.Agata Romanowska
Sławno
2004 - 200m (0.47,40)
11.Oliwia Placek Rzyszczewo 2004 -
200m (0.47,93)
12.Agnieszka Kenig
Sławno
2003 - 200m (0.47,99)
13.Oliwia Chowaniak Pieszcz 2003 - 200m (0.48,74)
14.Joanna Żyto Sławno
2003 - 200m (0.49,65)
15.Paulina Koperska
Sławno
2003 - 200m (0.52,95)
16.Martyna Purcha
Sławno
2003 - 200m (0.55,07)
17.Milena Wolko
Sławno
2004 -
200m (0.58,87)
Chłopcy rocznik 2003/2004 (200m)
1. Dominik Olesiak
Sławno
2004
- 3.200m (12.16,19)
2. Jakub Gutowski
Sławno
2003 - 3.000m (9.23,29)
3. Dominik Wardak
Sławno
2004
- 2.600m (8.10,02)
4. Michał Olszowiec
Pieszcz
2003
- 2.400m (8.16,36)
5. Gracjan Leśniewski Sławno
2003 - 1.600m (4.57,57)
6. Aleksander Wyrosławski Sławno
2004 - 1.600m (5.09,04)
7. Bartek Ruciński
Sławno
2003
- 400m (1.20,10)
8. Alan Bodak Wrześnica
2004 - 400m (1.27,38)
9. Jan Bukowski Sławno
2004 -
200m (0.37,90)
10.Kacper Szymura Sławno
2003 - 200m (0.43,34)
11.Konrad Idzik
Sławno
2003
- 200m (0.43,49)
12.Eryk Sirko
Pieszcz
2003
- 200m (0.44,11)
Dziewczęta rocznik 2001/2002 (300m)
1. Wiktoria Gutowska
Sławno
2001
- 3.600m (15.25,71)
2. Ola Wojciechowska
Sławno
2001
- 2.700m (9.53,38)
3. Estera Szklarczyk Wrześnica 2001
- 2.100m (7.27,93)
4. Patrycja Kuśmierkiewicz Sławno
2001 - 2.100m (11.04,19)
5. Wiktoria Borzych Wrześnica 2001
- 1.800m (5.36,28)
6. Weronika Placek
Rzyszczewo 2002
- 1.200m (4.39,15)
7. Anastazja Karczyńska
Sławno
2001 -
900m (5.41,52)
8. Aneta Zieleniewicz
Sławno
2002
- 600m (2.19,15)
9. Alicja Witkowska
Sławno
2001
- 600m (2.47,32)
10. Klaudia Matusiak Sławno
2001 - 300m (1.02,59)
11.Adrianna Hadryś Sławno
2001 - 300m (1.03,21)
11.Dżesika Janczukowicz Sławno
2001 - 300m (1.07,59)
12.Milena Broniszewska Sławno
2001 - 300m (1.11,00)
14.Anika Weideman
Sławno
2001
- 300m (1.12,24)
15.Dominika Bańkowska
Sławno
2002 -
300m (1.19,51)
16.Kinga Trojnar
Sławno
2001
- 300m (1.21,14)
Chłopcy rocznik 2001/2002 (300 m)
1. Michał Olesiak
Sławno
2002
- 4.800m (16.48,15)
2. Dawid Wardak
Sławno
2002
- 3.900m (12.18,42)
3. Tomasz Kuśmierkiewicz Sławno
2002
- 3.300m (13.25,06)
4. Dominik Kulczyk
Sławno
2001
- 2.100m (7.08,03)
5. Michał Urbanowicz
Sławno
2002
- 900m (3.22,45)
6. Sebastian Ławniczak
Sławno
2001 - 600m (2.00,52)
7. Eryk Stempień
Sławno
2001
- 600m (2.09,83)
8. Arek Mikrut
Sławno
2002 - 600m (2.30,40)
9. Olaf Koleśnikow
Sławno
2001 - 300m (52,27)
10.Wiktor Bury
Noskowo
2001 - 300m (1.02,81)
11.Jonasz Leśniewski
Sławno
2001 - 300m (1.03,18)
12.Michał Czesnowski
Sławno
2002 -
300m (1.08,74)
Dziewczęta rocznik 1999/2000 (500m)
1. Karolina Biernat
Sławno
2000
- 8.000m (29.32,02)
2. Michalina Witkowska
Sławno
2000
- 4.000m (16.03,71)
3. Julia Jurczyk
Sławno
1999
- 1.000m (3.14,04)
4. Aleksandra Nowicka Sławno
1999 - 1.000m (4.10,10)
5. Paulina Banasik
Sławno
2000 - 1.000m (4.13,64)
6. Julia Michalak
Sławno
2000 -
500m (1.51,06)
Chłopcy rocznik 1999/2000 (500m)
1. Kacper Bireta
Sławno
2000
- 6.000m (18.44,79)
2. Kamil Bańkowski
Sławno
1999
- 5.500m (19.33,58)
3. Oliwier Szklarczyk Sławno
1999 - 3.500m (11.57,37)
4. Krystian Mikulski
Sławno
1999
- 2.500m (7.42,30)
5. Patryk Pasternak
Sławno
2000
- 1.000m (3.41,98)
6. Damian Szulc Sławno
1999 -
500m (1.45,14)
7. Paweł Żółkoś Sławno
2000 -
500m (1.50,81)
8. Kacper Rominkiewicz Sławno
2000 -
500m (1.51,87)
9. Jakub Wyrosławski Sławno 1999 -
500m (1.53,08)
10. Marcel Płonka Wrześnica 2000 -
500m (1.53,58)
11. Szymon Krzyżaniak Sławno
2000 -
500m (2.00,30)
12.Patryk Placek
Rzyszczewo 2000 -
500m (2.20,21)
13.Paweł Kenig
Sławno
2000 -
500m (2.36,99)
Dziewczęta rocznik 1998/1996 (500m)
1. Zuzanna Wenelska
Niemica
1998
- 7.000m (23.48,12)
2. Martyna Gostomczyk
Sławno
1988
- 3.500m (13.05,25)
3. Justyna Chałubińska Sławno
1997
- 1.000m (3.11,08)
4. Paula Roman
Sławno
1988
- 1.000m (3.50,20)
5. Daria Placek
Rzyszczewo 1998
- 500m (1.51,65)
6. Agnieszka Olszowiec
Sławno
1997 - 500m (2.04,49)
Chłopcy rocznik 1998/1996 (1000m)
1. Adrian Kozłowski
Sławno
1977
- 7.000m (21.39,07)
2. Patryk Bury
Noskowo
1996 - 1.000m (3.52,21)
3. Marcin Rek
Sławno
1997 - 1.000m (3.57,99)
4. Damian Kaczyński
Sławno
1996
- 1.000m (4.17,11)
Dziewczęta/Kobiety rocznik 1995 i starsze (1.500m)
1. Katarzyna Kawecka
Wrześnica
- 22,5km
(1.48.57,69)
2. Agnieszka Kawecka
Wrześnica
- 15,0km (1.24.28,93)
3. Kinga Kostrzewa
Sławno
- 12,0 km (1.06.40,09)
4. Elżbieta Kurczyk
Sławno
- 6,0km (38.50,81)
5. Mirosława Sirko
Pieszcz
- 6,0 km (43.01,63)
6. Agnieszka Matyka
Sławno
- 3,0 km (11.57,14)
7. Anna Czarnuch
Sławno
- 1,5 km (8.24,30)
8. Agnieszka Białosiewicz
Sławno
- 1,5 km (8.48,74)
9. Anna Olszowiec
Pieszcz
- 1,5 km (8.56,55)
10.Edyta Szczygielska Sławno
- 1,5 km (9.24,30)
11.Anna Kaproń
Sławno
- 1,5 km (9.56,20)
12.Agata Witkowska
Sławno
- 1,5 km (10.40,05)
Chłopcy/mężczyźni rocznik 1995 i starsi (3.000m)
1. Józef Kawecki
Wrześnica 1961 - 45km
(2.48.47,52)
2. Krzysztof Witkowski
Sławno
1962 - 42 km (3.06.33,52)
3. Adam Malinowski
Sławno
1957
- 39 km (2.31.53,58)
4. Wojciech Michalak
Sławno
1973
- 36 km (2.44.05,17)
5. Damian Wenelski
Niemica
1992
- 30 km (2.03.42,02)
6. Józef Tworek
Sławno
1963
- 30 km (2.21.51,92)
7. Mariusz Wilczewski
Sławno
1986
- 27 km (1.47.12,220)
8. Marcin Biernat
Sławno
1996
- 24 km (1.49,38,66)
9. Krzysztof Kowalczyk
Sławno
1965
- 24 km (2.01.04,16)
10.Kamil Biernat
Sławno
1992 - 15 km (1.07.38,14)
11.Leszek Kapała
Sławno
1962 - 15 km (1.14.01,17)
12.Emil Kamiński
Sławsko
1992 -
9 km (0.29.56,29)
13.Daniel Zaborski
Kosierzewo 1995
- 6 km (0.24.41,72)
14.Damian Gałkowski
Sławsko 1994 - 3 km (0.09.38,24)
15.Kazimierz Grycman
Racibórz
1960
- 3 km (0.10.35,43)
16.Henryk Chudy
Sławsko
1955 -
3 km (0.11.20,43)
17.Mateusz Wardak
Sławno
1995 -
3 km (0.12.17,68)
18.Dariusz Gałkowski
Sławsko 1969 -
3 km (0.13.36,74)
19.Przemysław Wojciechowski Sławno
1969
- 3 km (0.13.51,37)
20.Grzegorz Galiński
Sławno
1992 - 3 km (0.14.01,10)
21.Arkadiusz Byszewski
Sławno
1987 - 3 km (0.14.06,55)
22.Mateusz Lisiak
Sławno 1994 -
3 km (0.14.22,40)
23.Tomasz Turczyn
Sławno
1977
- 3 km (0.14.42,18)
24.Łukasz Ślebioda
Sławno
1993 - 3 km (0.15.20,67)
25.Karol Mikasza
Sławno
1992 - 3 km (0.15.54,35)
26. Zenon Słomski
Korzybie 1946 -
3 km (0.17.30,65)
27. Jacek Muszyński
Słupsk
1952 - 3 km (0.17.31,11)
28.Franciszek Biernat
Sławno
1987 - 3 km (0.18.42,58)
29.Krzysztof Biernat
Sławno
1985 - 3 km (0.21.06,49)
Wspaniałe show Harlem Globetrotters w Tauron Arenie Kraków
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?