Sławno: Mikołajkowy turniej piłkarskki [WYNIKI, zdjęcia]

Z inicjatywy Grzegorza Lewandowskiego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie wspólnie z MKS Sławą Sławno zorganizował Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Sławno, który zgromadził 6 drużyn.

Grano w dwóch grupach. W jednej MKS Sława w drugiej UKS Sława Jedynka. Dwie najlepsze drużyny z grup spotkały się w finale.
W turnieju zwyciężyła drużyna MKS Sława I zwyciężając drużyną UKS Sława Jedynka II 5:0. Jednak najciekawszy przebieg miał mecz o III miejsce w którym spotkały się drużyny Sława III i Jedynka I. Młodsi od swoich kolegów zawodnicy Jedynki pierwsi zdobyli bramkę i wydawało się, że kontrolują sytuację - spokojna gra w obronie i groźne kontry. Jednak, gdy po połowie spotkania Jedynka straciła bramkę, coś w ich grze zacięło się, a Sława poszła za ciosem i strzeliła kolejne 3 bramki prowadząc 5 minut przed końcem spotkania 4:1. Gdy zdawało się, że drużyna Jedynki nie podniesie się z kolan, nastąpił kolejny zwrot w tym meczu. Bramka na 2:4 dla Jedynki, po kolejnym trafieniu 3:4 i Jedynka dostała wiatr w żagle strzelając kolejne dwie bramki i wygrywając spotkanie 5:4. Na trybunach euforia wśród rodziców i kolegów zawodników UKS Sławy Jedynki.

Królem strzelców turnieju został Jakub Jakubowski (UKS Sława Jedynka II) zdobywając 6 bramek.