Sławno. Derbowy mecz Sławy z Darłovią ZDJĘCIA. JEST GOL

Zielone stroje Darłovia Darłowo, pomarańczowe Sława Sławno
Witamy Państwa ze stadionu w Sławnie. W pojedynku klasy okręgowej gra MKS Sława Sławno i Darłovia Darłowo.

Sława: Witkowski - Kotłowski, Banasik, Minda, Gracz, Kozdra, Izmajłowicz, Jarowski, Pawełek, Wróbel, Betkało

Darłovia: Szczepankowski - Czarnuch, Wiernicki, Wierzbowski, Krawczyk, Sawa, Jasiewicz, Włodarczyk, Zimoch, Duda, Feliński

1 min. Sędzia rozpoczął mecz. W Sławnie jest grupa kibiców z Darłowa

9 min. 0:0 - gra jest wyrównana w środku pola, ale od 16 więcej z gry ma Sława. Gospodarze mieli jedną dogodną sytuację po rzucie rożnym, ale uderzona z bliska piłka przez Jarowskiego nie znalazła drogi do siatki gości

16 min. 0:0 bez okazji strzeleckich z obu stron, zaznacza się optyczna przewaga Sławy, gospodarze biją drugi rzut rożny, ale nic z tej akcji nie ma

20 minuta. Błąd Sławy w środku boiska. Darłovia wymieniła dwa podania i sam na sam z Witkowskim wyszedł Czarnuch, ale przegrał pojedynek z bramkarzem

23 min. Okres przewagi Darłovii - trzy akcje z rzędu na bramkę Sławy, ale goli nadal nie ma

30 min. stuprocentowa sytuacja dla Sławy. Minda z 5 metrów nie trafia w bramkę. Strzał był po centrze wzdłuż linii bramkowej i minięciu się z piłką obrońców Darłovii. Mindy nikt nie naciskał.

39 min. wynik 0:0, w natarciu Sława. Darłovia stara się kontrować.

PRZERWA. WYNIK 0:0

46 min. Rozpoczęła się II połowa. Sława w natarciu. Biła dwa rzuty rożne z rzędu, ale wynik nie ulega zmianie

49 min. błąd Sławy przy wyprowadzaniu piłki i Czranuch znalazł się w sytuacji bramkowej, ale wbiegając w pole karne oddał strzał z rogu pola karnego po ziemi. Piłka minęła długi słupek o metr i wyszła poza linię.

51 min. Żółta kartka dla Kozdry za złapanie zawodnika Darłovii "w pół". Wolny z boku pola karnego. Centra i piłka wychodzi na aut

58 min. Zmiana w Sławie: Ścisło wchodzi za Pawełka. Wynik 0:0

61 min. Zmiana w Darłovii: Łańko wchodzi za Włodarczyka

I poszła akcja sam na sam wyszedł Łańko i 1:0 dla Darłovii. Uderzał dwukrotnie, za pierwszym razem obronił nogami Witkowski, ale dobitka była już do pustej bramki

62 min. Darłovia w natarciu. Faul, żółta kartka dla Gracza ze Sławy. Centra i strzał Jasiewicza z bliska. Piłka ląduje w siatce. Radość gości.... Sędzia gola nie uznaje. Boczny arbiter wskazuje spalonego.

64 min. Zmiana w Sławie: Bajtek za Wróbla

71 min. nadal 0:1

75 min. zmiany w Sławie: Putno za Banasika (kontuzja), w Darłovii: Maciąg za Zimocha; żółta kartka dla Ścisły za dyskusję z arbitrem

79 min. Na boisku leży piłkarz Darłovii. Mecz jest przerwany. Zawodnik upadł w niegroźnej sytuacji na boisko i się nie podnosi. Piłkarz jest znoszony na noszach, to Łańko. Zawodnik ma założony kołnierz ortopedyczny. Zawodnicy, którzy znieśli Łańkę mówią, że piłkarzowi zakręciło się w głowie, ale, że czuje się lepiej.

Mecz jest wznowiony. Za Łańko wszedł Dudek

86 min. Żółta kartka dla Maciąga za odkopnięcie piłki - utrudnianie wznowienia gry

90 min. Sędzia dolicza 7 minut, zmiana w Sławie: Komorowski za Betkało

90 min. + 5 min. róg dla Sławy i nic

97 min. centra w pole karne Darłovii i Kozdra pakuje piłkę do siatki... I dostaje żółtą kartkę. Bo piłkę wbił ręką. To druga kartka tego zawodnika i w rezultacie ogląda czerwony kartonik. Sędzia gola nie uznaje. I kończy mecz.