Sława wygra zaległy mecz z Wiekowianką - 4:1

(SYK)
Bramki dla Sławy zdobyli w I połowie: Przemysław Maksymiuk i Jakub Ślusarz. Na początku II połowy rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Ścisło, który nie trafił piłką w światło bramki. Futbolówka przeleciała nad poprzeczką. Trzecią bramkę zdobył Damian Pawełek w 67 minucie płaskim strzałem po ziemi z pięciu metrów po zespołowej akcji. Czwarta bramka dla Sławy padła w 80 minucie meczu i zdobył ją Przemysław Jakubik po kolejnej zespołowej akcji. Jakubik wpakował futbolówkę do pustej bramki z najbliższej odległości.

90 minuta: honorowy gol dla Wiekowianki - Arkadiusz Brach.

Koniec meczu. Sława zainkasowała także pięć żółtych kartek: Lewandowski, Zimioch, Ślusarz, Pawełek, Jakubik.