Sława Sławno wygrała ze Świtem Szczecin (ZDJĘCIA)

(SYK)
Sława Sławno wygrała 3:2 (2:1) ze Świtem Szczecin (liga wojewódzka). Mecz nie był porywającym widowiskiem i toczył się w rytmie padającego deszczu. Spotkanie rozegrano na bocznym boisku w Sławnie. Gospodarze mieli do dyspozycji aż 22 piłkarzy. Trener Andrzej Szygenda grał dwoma "11". Skład wyjściowy: Frankowski - Stołowski, Ulatowski, Maksymiuk, Biergiel, Ślusarz, Zawada, Florkiewicz, Zejglic, Wróbel, Szaniewski. II połowa: Frankowski - Gracz, Ryfa, Malinowski J., Malinowski P., Racki, zawodnik testowany, Włodarczyk, Betkało, Kozdra, Mazurkiewicz. Bramki dla Sławy: 2 min. Florkiewicz, 23 i 80 minuta - Ślusarz. Świt zdobył gole w 37 i 85 minucie.