Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz ZDJĘCIA, WIDEO - tak padł gol. Wpadka Darłovii

Sława Sławno grała na czerwowno
Sława Sławno grała na czerwowno TT
Rozgrywana jest 9 kolejka okręgówki ZZPN gr 3. W Sławnie kibice zobaczyli ciekawą potyczkę miejscowej Sławy z Wybrzeżem Bieskiekierz. Sława - Wybrzeże 2:1. Prezentujemy zdjęcia z tego spotkania.

Rozgrywana jest 9 kolejka okręgówki gr 3 ZZPN

Sława Sławno - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2:1 (0:1)

Ciężki bój stoczyła Sława Sławno z Wybrzeżem Biesiekierz. Do przerwy lepsi byli goście i prowadzili 0:1. O tej części gry miejscowi powinni szybko zapomnieć i to im zalecał trener Karol Izmajłowcz w czasie przerwy. Na drugą odsłonę Sława wyszła odmieniona. Owszem przytrafiały się jej błędy przy wyprowadzaniu piłki, ale zespół podjął męską walkę z rywalem. Było w tym bardzo dużo fizyczności z obu stron i momentami aż za dużo. Główny arbiter nie potrafił utemperować graczy obu zespołów, a wręcz swoimi decyzjami jeszcze podsycał nerwowość i ostrą grę. W końcu sypnęły się żółte kartki, ale więcej ich zobaczyli miejscowi. Przełomową okazała się 58 minuta, gdy w zamieszaniu podbramkowym piłka trafiła przed Mateusza Szadkowskiego, a ten wpakował ją do siatki Wybrzeża - 1:1, ale ta sytuacja podbramkowa była też eksplozją nerwów. Patrz wideo poniżaj - tak padł gol i tu też widać o co mieli pretensje gracze Sławy.

od 16 lat

Przy 1:1 oba zespoły poszły na wymianę ciosów. Rozstrzygającą okazała się minuta 64, gdy wprowadzony niedawno na boisko - rezerwowy - Kacper Kucharski zamknął prawe skrzydło i dobił - po strzale - "wyplutą" przez bramkarza przyjezdnych piłkę. W takich okolicznościach Sława wyszła na 2:1 i tak się mecz zakończył, choć miejscowi musieli do końca drżeć o wynik. Sława mogła mecz szybciej zamknąć. Raz piłka trafiła, po strzale z wolnego Mateusza Szadkowskiego, w poprzeczkę. A w kolejnych kilku okazjach podbramkowych piłka minimalnie mijała światło bramki. Biesiekierz do końca szukał okazji na wyrównanie, a gdy zespół tracił piłkę i Sława szła z kontrą, to przyjezdni uciekali się do bezpardonowych fauli, aby tylko przerwać akcje. Były to też przewinienia taktyczne, ale tu arbiter nie karał tego kartkami, co doprowadzało do pasji kibiców. Ostatecznie sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 5 minut. Wynik nie uległ zmianie. I 2:1 ucieszyło kibiców, którzy mówili, że dawno nie widzieli w Sławnie takiego meczu walki.