Sława Sławno - Wrzos Wrześnica 4:2 ZDJĘCIA

Sława Sławno - Wrzos Wrześnica
MKS Sława Sławno zagrała z Wrzosem Wrześnica sparing i wygrała 4:2. Grano 3 x 30 minut. Prezentujemy zdjęcia z tego spotkania rozgrywanego na bocznym boisku w Sławnie.

Sława Sławno (kamizelki na zdjęciach):

Skok - Ostrowski, Gracz, Wróbel, Kotłowski, Telus, Lachowicz, Kozdra, Bajtek, Putno, Pawełek
Na zmiany: Witkowski, Woźniak, Wójcik

Wrzos Wrześnica:

Szewczyk - Komorowski K., Bieleńczuk, Śledź, Pikuła, Chojnacki, Kubicki, Kowalski, Karandyszewski, Bania, testowany

Bramki: 0:1 - Pikuła, 1:1 - Putno, 2:1 - Bajtek, 2:2 - Karandyszewski, 3:2 - Wróbel, 4:2 Wróbel

Dwie ostatnie bramki padły w samej końcówce meczu, gdzie goście opadli z sił. Grano 3X30 minut,