Sława Sławno - Victoria Sianów 2:2. MINUTOWA RELACJA SPOTKANIA

(SYK)
Sława Sławno gra z Victorią Sianów

Inne mecze: Orzeł Łubowo - Pomorzanin Sławoborze 4:1 - spotkanie zakończone.

Skład Sławy: Kołacz - Lewandowski, Stołowski, Izmajłowicz, Stołowski, Maksymiuk, Pawełek, Zawadka, Ślusarz, Zimoch, Komorowski, Ścisło.

18 minuta Sława remisuje z Victorią Sianów

22 min. nadal remis - mecz jest otwarty i wyrównany

28 minuta - 100% procentowa sytuacja Sławy, Ślusarz przestrzelił z 7 metrów. Wynik bez zmian.

34 minuta - 100% sytuacja Victorii. Bronia Kołacz.

39 minuta - groźna sytuacja dla Victorii. Słaby strzał broni Kołacz.

40 minuta żółta kartka dla Ścisły.

42 minuta - w idealnej sytuacji znalazł się Zimoch. Z dwóch metrów trafił w bramkarza Victorii i piłka opuściła boisko przechodząc obok słupka. Nadal remis.

45 minuta -0:0. Przerwa

Rozpoczęła się II połowa meczu

53 minuta - wynik nie ulega zmianie. Drużyny nie stworzyły klarownych sytuacji strzeleckich.

54 minuta GOL dla Sławy. Piłkę wpakował do bramki Victorii Ścisło

59 minuta - kolejna dobra sytuacja strzelecka Sławy, ale Ścisło nie trafił w światło bramki z pięciu metrów mając "na plecach" obrońcę

64 minuta. Wyrównującego gola zdobył Berkowski. Bramka padła po strzale z rzutu wolnego z około 25 metrów. Piłka nie była trudna do obrony, ale bramkarz źle obliczył lot piłki i ta wylądowała w siatce - 1:1

65 minuta podwójna zmiana w Sławie. Wchodzą: Siernicki, Ulatowski. Schodzą: Pawełek, Maksymiuk.

67 minuta. Piorunująca kontra Victorii. Gola po sytuacji "sam na sam" zdobył Perkowski - 1:2. Kiepska postawa obrony Sławy, która dała się łatwo ograć.

68 minuta - akcja Sławy. Piłkarz Victorii wybija futbolówkę z linii bramki.

70 minuta setka Sławy.

75 minuta: zmiana w szeregach Sławy, wchodzi Głuszek za Stołowskiego

82 minuta rzut karny dla Sławy za zagranie ręką w polu karnym przez piłkarza Victorii. Do piłki podchodzi Ścisło. Pewny strzał. 2:2 Bramkarz rzucił się w jedną stronę, a piłka wylądowała w drugim rogu.

Zmiana Sławy: wchodzi Dąbrowski za Komorowskiego

87 minuta Zakotłowało się na boisku po ostrym wejściu Perkowskiego, który brzydko sfaulował Lewandowskiego. Ten doskoczył do piłkarza z pretensjami. Doszło do przepychanki między piłkarzami obu zespołów. Sędzia uspokoił sytuację.

90 minuta. Nadal remis. Sędzia dolicza 3 minuty

Setka Sławy. Dąbrowski nie trafia w światło bramki.