Sława Sławno - Sokół Karlino 6:1 (MINUTOWA RELACJA). Egzekucja Sokoła

(SYK)
R.Pietrasz
Sława podejmuje Sokoła Karlino. Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli, a goście 13.

5 minuta - rzut karny dla Sławy za faul w polu karnym. Jedenastkę wykonuje Ścisło ....... i nie trafia piłką w bramkę.

20 minuta - dośrodkowanie z boku i Damian Pawełek pakuje piłkę z najbliższej odległości do bramki gości - 1:0

28 minuta - kolejne dośrodkowanie. Tym razem piękną główką popisał się Piotr Malinowski i futbolówka odbijając się jeszcze od słupka wpadła do bramki 2:0.

31 minuta - Sława nadal ma optyczną przewagę i raz za razem szturmuje bramkę Sokoła. Wynik bez zmian.

34 minuta - modelowa akcja. Podanie do boku. Dośrodkowanie na 16 metr. Piłkę przyjmuje Ścisło, podbija i uderza z woleja w samo okienko - 3:0.

42 minuta - kolejne dośrodkowanie i głową strzela Izmajłowicz - 4:0

43 minuta - kolejna akcja i płaskim strzałem gola zdobywa Piotr Malinowski - 5:0

PRZERWA

50 minuta - błąd w obronie Izmajłowicza i pada gol dla Sokoła 5:1

54 minuta - Sokół w natarciu

55 minuta - podwójna zmiana w Sławie. Wchodzą: Jacek Malinowski, Tomasz Dąbrowski. Schodzą: Damian Pawełek, Piotr Malinowski.

66 minuta. Wynik bez zmian. Błonie w natarciu. Sława ogranicza się do kontr.

69 minuta. Trzecia zmiana w Sławie. Wchodzi: Przemysław Jakubik. Schodzi: Rafał Podhorodecki.

72 minuta. Zmiana w drużynie Sokoła. Wchodzi: Zbigniew Bagiński. Schodzi: Tomasz Ostrowski.

74 minuta. Sokół nadal w natarciu. I kontra Sławy rozbita w zarodku.

80 minuta. W idealnej sytuacji znalazł się Dąbrowski, ale fatalnie spudłował.
Zmiana w szeregach Sławy. Wchodzi Siernicki, zszedł Głuszek.

85 minuta. Róg dla Sokoła. Kontra Sławy i sam na sam wychodzi Tomasz Dąbrowski i pokonuje bramkarza gości płaskim strzałem - 6:1.

90 minuta - sędzia dolicza dwie minuty.