Sława Sławno - Korona Człopa: 0:3 [ZDJĘCIA]

Tomasz Turczyn
MKS Sława Sławno w pięciu meczach zdobyła tylko punkt i jest na 15 miejscu w tabeli KKO. W ostatnim meczu sławnianie ulegli u siebie 0:3 Koronie Człopa remisując do przerwy 0:0.

Goście braki zdobyli w: 53, 84 i 87 minucie. Mecz wyglądał tak, że po stracie gola Sława gasła z minuty na minutę, a w końcówce została dobita. Pierwsza połowa była dobra w jej wykonaniu, ale to za mało.

Sława Sławno: Kadylak - Lewandowski, Wróbel, Wolowski, Szadkowski, Cherbeć, Kotłowski, Kruczyński (72 min. Bajtek), Serewiś, Bireta (60 min. Ścisło P.), D. Ścisło.