Sława Sławno kontra Olimp Złocieniec 2:1

(SYK)
Sława Sławno podejmuje Olimpa Złocieniec.

42 minuta - gol Damiana Pawełka wbity płaskim strzałem
45 minuta - gol Mateusza Wróbla po rzucie rożnym
Sława prowadzi do przerwy 2:0.
W pierwszej odsłonie sławnianie osiągnęli przygniatającą przewagę. Goście z rzadka próbowali kontrować. W trakcie I połowy także doszło do ostrego starcia jednego z piłkarzy Olimpa, który z podejrzeniem wstrząśnięcia mózgu zszedł z boiska. Na stadion wezwano karetkę pogotowia. Piłkarzem zajął się lekarz.

Rozpoczęła się II połowa

W równoległym meczu Arkadia Malechowo prowadzi do przerwy z Orłem Łubowo 1:0. Gola zdobył Przemysław Sydoruk.

57 minuta - 2 zmiany w Sławie: Ulatowski i Gracz za Wróbla i Marczyńskiego. Wynik bez zmian.

59 minuta - Sława ma kolejną dobrą sytuację, ale strzał Ślusarza broni bramkarz Olimpa

64 minuta - gol dla Olimpa. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym pada gol dla Olimpa 2:1. Bramkę zdobył Piotr Pierowicz z najbliższej odległości.

67 minuta - ostre zderzenie w polu karnym Ryfy z 2 piłkarzami Olimpa. Sędzia przerywa mecz. Ryfa ma rozciętą głowę i schodzi z boiska z zabandażowaną głową. Ryfa kończy mecz. Na boisku melduje się Głuszek. Sędzia wznawia grę.

74 minuta wynik bez zmian. Karetka przyjeżdża 2 raz na stadion. Lekarz opatruje Ryfę. Ryfa zabrany karetką do szpitala.

78 minuta - atak Olimpa. Piłkarz wychodzi sam na sam, ale nie trafia w bramkę Sławy

82 minuta. Wynik bez zmian - 2:1

87 minuta. Koronkowa akcja Sławy i.... strzał Florkiewicza minimalnie niecelny.

Arkadia Malechowo wygrała 4:0

90 minuta w Sławnie. Sędzia dolicza 4 minuty.