Sława Sławno kontra Iskra Białogard (MINUTOWA RELACJA - ZOBACZ VIDEO). Wynik: 7:3

R.Pietrasz
Sława Sławno podejmuje Iskrę Białogard. Mecz odbywa się przy deszczowej aurze.

12 minuta - wrzutka w pole karne Iskry i pięknym wolejem z około 8 metrów popisuje się Mateusz Ulatowski. Sława prowadzi 1:0

25 minuta - rzut wolny z boku boiska dla Iskry. Dogranie w pole karne. Strzał główką i 1:1. Wysocki bez szans.

31 minuta - Iskra w natarciu. Wysocki broni 100% sytuację. Wynik bez zmian.

36 minuta - gra się toczy w środku boiska.

41 minuta. Rzut wolny dla Sławy z około 35 metrów. Ścisło wstrzeliwuje piłkę w pole karne. Ta zakotłowała się między nogami piłkarzy i "znalazła" Ulatowskiego. A ten kropnął ją w światło bramki, po drodze jeszcze podbiła się o nogę obrońcy, i zaskoczył bramkarza gości. 2:1

42 minuta. Kontra Iskry - broni Wysocki parując piłkę na róg.
WZMAGA SIĘ DESZCZ.

45 minuta. Dogranie do Stołowskiego na skrzydło, ten dośrodkowuje w pole karne. jeden z piłkarzy Sławy przepuszcza piłkę. Dopada do niej zamykający akcję Zawada i jeszcze odbitą piłkę przez obrońcę pakuje do bramki Iskry - 3:1

45 minuta + 1. Kolejna akcja Sławy i sam na sam z bramkarzem wychodzi Ścisło - 4:1. Pewny strzał

PRZERWA

46 minuta. Składna akcja Iskry i pada gol na 4:2

54 minuta. Zmiana w Sławie. Wchodzi Głuszek za Marczyńskiego.

PRZESTAŁ PADAĆ DESZCZ. Sława jest w natarciu. Dobrej okazji do podwyższenia wyniku nie wykorzystał Zawada.

57 minuta. Sława w natarciu. Ścisło dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego. Główka Ulatowskiego niecelna.

58 minuta. Kolejny róg dla Sławy. Kolejna wrzutka Ścisły. Niedokładne wybicie obrońcy - piłka wraca do Ścisły. Znów dośrodkowanie i Izmajłowicz wyskakuje najwyżej do piłki i pakuje ją z główki do bramki - 5:2

61 minuta. Faul w polu karnym na Zawadzie. Sędzia wskazuje na wapno. Ślusarz pewnym egzekutorem jedenastki - 6:2

74 minuta - KAPITALNY GOL ŚLUSARZA. Piłkarz przyjął piłkę na 45 metrze przez bramką Iskry i dostrzegł wysuniętego bramkarza. Bez namysłu uderzył piłkę wysokim lobem i ta........... WPADŁA POD POPRZECZKĘ!!!!!!!!!! - 7:2

79 minuta - niefrasobliwość w obronie Sławy. Także Oskar Wysocki nie popisał się, bo wychodząc do piłki stanął - niezdecydowanie - odsłaniając krótki róg bramki i precyzyjnym strzałem piłkarz gości skierował tam piłkę tuż obok bramkarza Sławy - 7:3

86 minuta. Sława w natarciu - wynik bez zmian.

90 minuta - Koniec meczu.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia