Sława Sławno - Iskra Białogard. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy ZDJĘCIA. Inne wyniki

MKS Sława Sławno kontra Iskra Białogard... Zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek minutą ciszy uczczono pamięć wieloletniego działacza Sławy i członka Zarządu, który niedawno zmarł. Mowa o Wiesławie Stryjewskim. Pokój Jego Duszy.

Sława Sławno - Iskra Białogard 0:0

Mecz w Sławnie był potyczką, gdzie Sława chciała wygrać szósty mecz z rzędu. W 21 minucie gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale podcinka piłki w pole karne zakończyła się za lekkim strzałem w główki. Bramkarz Iskry takie uderzenie bez kłopotu wyłapał. Tuż przed przerwą po kornerze i kilku nieudanych wybiciach piłki z pola karnego przez Iskrę ta trafiła pod nogi zawodnika Sławy i uderzył ją bardzo mocno. Futbolówka o centymetry minęła słupek. Do przerwy 0:0.

Sława Sławno drugą połowę zaczęła z animuszem i w 53 minucie po dobrej serii wymiany podań mocne uderzenie z ok. 17 metra i piłka trafia w poprzeczkę bramki Iskry.

Siedem minut później powinno być 1:0. Sława biła rzut wolny. Bramkarz Iskry odbił piłkę przed siebie, a dobitka z bliskiej odległości, poszybowała nad bramką. To była najlepsza okazja Sławy na gola. Ostatecznie skończyło się 0:0. Tym samym Sława podtrzymała dobrą serię meczy bez porażki.