Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 1:3
Victoria Sianów - Orzeł Łubowo 3 :0

Sława: Kołacz- Lewandowski, Stołowski, Ryfa, Florkiewicz, Gracza, Zawada, Izmajłowicz, Ulatowski, Ścisło, Malinowski.
Rasel: Mikołajczak - Waszczyk, Piwko, Skok, Franszek, Suchowałko, Procnar, Kołodziejski, Ufnarski, Wojciechowski, Suchowałko.

10 minuta wynik 0:0. lekka przewaga optyczna Sławy.
15 minuta 0:0. Groźna akcja Sławy zakończona strzałem Ścisły. Mecz toczy się w bardzo upalnych warunkach atmosferycznych. Sława nie schodzi z połowy Rasela.
23 minuta 0:0. Groźny strzał Sławy z 30 metra - Ścisło.
25 minuta meczu - groźny strzał Wojciechowskiego.Kołacz paruje na rzut rożny. Rasel nie gra finezyjnej piłki: wybija ją do przodu za plecy obrońców Sławy i liczy na przejęcie jej przez któregoś z napastników.
30 minuta: kąśliwy strzał Zawady broni bramkarz gości. 0:0
32 minuta - chwila nieuwagi w obronie Sławy i Rasel miał 100% sytuację, ale Kołacz wybronił w fantastycznym stylu sytuację sam na sam.
36 minuta - żółta kartka dla A. Wojciechowskiego
39 minuta. Gol Karola Izmajłowicza z główki, asysta Zawady. 1:0 dla Sławy.

Przerwa.

II połowa. Zmiana w Sławie - Komorowski wszedł za P. Malinowskiego.
49 minuta. Rzut rożny dla Sławy i po centrze gola zdobywa Ryfa. 2:0.
54 minuta: groźny strzał Ścisły.
60 minuta wynik bez zmian.
62 minuta zmiana w Sławie: boisko opuścił Gracz, a wszedł Marczyński.
Sława ma nadal przewagę optyczną i stwarza kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku.
70 minuta. nadal 2:0.
71 minuta -indywidualna akcja Komorowskiego zakończona lobem i jest 3:0 dla Sławy.
73 minuta zmiana w Sławie. Zejglic wchodzi za Ryfę.
77 minuta. Zmiana w Raselu, Kędziora za Suchowałko.
81 minuta. Zmiana w Sławie. Kozdra za Florkiewicza.
85 minuta. Ładne uderzenie Zawady. Wynik bez zmian. 3:0.
90 minuta koniec meczu.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0