Sława grając w "10" wygrała 4:1. Arkadia ograła Darłovię 2:1. Trzy punkty Wiekowianki

(SYK)
Darłovia (na niebiesko) uległa Arkadii 2:1
Darłovia (na niebiesko) uległa Arkadii 2:1 R.Pietrasz
Sława Sławno - Wielim Szczecinek 4:1 (1:1)

Do przerwy remis (gol Ścisły) Sławy z Wielimem. Po przerwie zdecydowana przewaga Sławy, którą na 2:1 wyprowadził Zawada. W 65 minucie żółtą kartkę dostał Maksymiuk. Zawodnik miał przy tym jeszcze coś do powiedzenia arbitrowi i w rezultacie dostał 2 żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. To nie przeszkodziło Sławie wbić dwóch kolejnych goli - 74 minuta - Zawada i 3:1, 77 minuta Ścisło i 4:1.

Arkadia Malechowo - Darłovia Darłowo 2:1 (0:0)
Mecz walki. Wynik otworzył Ignasiak w 62 minucie wbijając gola z rzutu karnego. W 71 minucie Tarnionek doprowadził do wyrównania po strzale z rzutu wolnego. W 90 minucie wszędobylski Bedus pięknym uderzeniem z główki dał Arkadii komplet punktów.

Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2:2

Głaz Tychowo - Victoria Sianów 6:3

Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec
2:1 (0:1)

W 28 minucie padł gol dla Olimpa i taki rezultat utrzymywał się do 85 minuty meczu. Wtedy padło wyrównanie 1:1 (Lipski) po rzucie karnym. W 90 minucie znów Lipski uderzył z 20 metrów i piłka zatrzepotała w siatce gości - 2:1. To pierwsza wygrana Wiekowianki w tym sezonie.

Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 1:2

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia