Sława - Głaz/Wiekowianka -Iskra (RELACJA NA ŻYWO)

Witamy Państwa ze stadionu w Sławnie. Sława Sławno podejmuje Głaz Tychowo. Zaś Wiekowianka gra w Białogardzie z Iskrą. W Sławnie sędzia opóźnił mecz o 15 ze względu na ulewę i burzę. Proszę kliknąć klawisz "odśwież", by zapoznać się z kolejnym wpisem.

Skład Sławy: Sendecki - Ulatowski, Stołowski, Ryfa, Florkiewicz, Marczyński, Zawada, Zejglic, Ślusarz, Ścisło, Komorowski.
Głaz Tychowo: Matejko, Baranowski, Szulc, Głuszak, Radziuk, Niemczewski, Masłowski, Tomaszewski, Morawski, Dudka.

Godzina 18.02 - w Sławnie mecz się nie rozpoczął. Deszcz jest nadal bardzo mocny.
Godz. 18.08 - zawodnicy wybiegli w Sławnie na murawę.
Godz. 18.11 - sędzia rozpoczyna mecz w Sławnie

Wiekowianka - Iskra. Mecz rozpoczął się zgodnie z planem. W Białogardzie padało o godz. 18. Aktualnie po 13 minutach gry Iskra - remisuje z Wiekowianką 0:0

8 minuta Sława - Głaz 0:0. Deszcz nadal pada mocno. Jak na razie bez sytuacji strzeleckich z obu stron.
20 minuta Sława - Głaz 0:0 mecz jest brzydki i szarpany. Gospodarze oddali kilka niecelnych strzałów na bramkę.

33 minuta Iskra - Wiekowianka 0:0. Informacji udziela nam Kazimierz Grzybak, prezes Wiekowianki

26 minuta - Slawa - Głaz: 200% sytuacja Florkiewicza. Piłkarz z 3 metrów nie trafił w piłkę mając przed sobą pustą bramkę. Wynik 0:0 Deszcz przestał padać.
28 minuta Głaz miał 100% sytuację. Pojedynek sam na sam z Sendeckim przegrał Radziuk 0:0
34 minuta Sława prowadzi z Głazem 1:0 po silnym strzale Zbigniewa Zawady

45 minuta - Iskra - Wiekowianka 0:0. Przerwa.
Sława - Głaz 1:0. Przerwa.

Wiekowianka rozpoczyna II połowę meczu z Iskrą. Wynik 0:0.

W Sławnie piłkarze wybiegają na II połowę.

Głaz: zmiana. na boisku pojawił się Miękus.
46 minuta. Sława - Głaz. Soczysty strzał Zawady broni bramkarz.

60 minuta Wiekowianka - Iskra 0:0. Iskra nie wykorzystała rzutu karnego. Broni Hartleb.
51 minuta Sława podwyższa wynik na 2:0! Gola zdobywa Ryfa strzałem z główki.
53 minuta - Sława miała kolejną 100% sytuację

60 minuta. Zmiana w Sławie: Wchodzi Kamil Gracz, a boisko opuszcza Florkiewicz.
75 minuta. Wiekowianka - Iskra 1:2. Bramkę dla Wiekowianki zdobył Gogół.
63 minuta Sława prowadzi 3:0. Gol Zawady!
65 minuta. Sława prowadzi 4:0. Gol Zawady! Dobitka z najbliższej odległości.
Zmiana: Sława - Krzysztof Kobalczyk za T. Marczyńskiego.

78 minuta. Wiekowianka przegrywa z Iskrą 2:1

69 minuta. Setka Głaza. Piłkarz sam na sam z bramkarzem nie trafia w światło bramki
71 minuta. Sława - Malinowski P. wchodzi za Komorowskiego.

85 minuta. Iskra prowadzi z Wiekowianką 2:1

77 minuta. Zmiana w Sławie. Bartosz Ostrowski wchodzi za Ulatowskiego.
78 minuta. Kamil Gracz ładnie uderza z 20 metra i piłka ląduje na słupku. Sława prowadzi 4:0

90 minuta. Iskra prowadzi z Wiekowianką 2:1. Sędzia doliczył 5 minut

81 minuta Sława prowadzi 5:0. Gola zdobył Krzysztof Kobalczyk. Utalentowany junior Sławy. Wykorzystał sytuację sam na sam
85 minuta. Sława prowadzi 6:0. Gola zdobył Piotr Ścisło.

KONIEC MECZU W BIAŁOGARDZIE. 2:1 wygrywa Iskra z Wiekowianką.

87 min honorowa bramka dla Głazu. 6:1
88 min. Piotr Malinowski zdobywa gola 7:1

90 minuta Gol Ścisły. 8:1
Koniec meczu. Sława awansowała do IV ligi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Garatulujemy. Sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!