Sława ABWood kontra Leśnik Rossa Manowo

Sława ABWood podejmuje Leśnika Rossa Manowo.

Sława: Dulewicz - Stołowski, Ulatowski, Betkało, Jarowski, Pawełek, Minda, Gracz, Kuniczuk, Ścisło, Komorowski
Leśnik: Tkacz - Chrupałka, Czaja, Gzubicki, Rakowski, Gozdal, Kłączyński, Kotwica, Koziarski, Załoga, Opuchowicz

5 minuta - wynik 0:0. Leśnik od początku atakuje

15 minuta. Sława przeszła do ataku. Pierwszy kwadrans bardziej się wyrównał. Bez okazji bramkowych. Pojedynek toczy się przy bardzo porywistym wietrze. Wiatr jest zmienny.

19 minuta. Atak Sławy. Rzut z autu. Piłka trafia do bramkarza

22 minuta. Rzut rożny dla Leśnika. Centra. Wybicie na 20 metr. Wbicie w pole karne i piłka jest na aucie. Grę wznawia Dulewicz

27 minuta. Gra toczy się w środku pola. Bez okazji bramkowych

34 minuta. Setka dla Leśnika. Dośrodkował w pole karne Rakowski i z najbliższej odległości nad poprzeczką przestrzelił Michał Koziarski

38 minuta. Faul dla Leśnika z około 26 metrów z rogu "16". Uderzenie bezpośrednio na bramkę - piłka nad poprzeczką

42 minuta. Zmiana w Leśniku. Wchodzi Marczak. Schodzi Opuchowicz. Zmiana jest wymuszona urazem

Przerwa 0:0

Rozpoczęła się II połowa

Zmiana w Leśniku wchodzi Kupisz. Schodzi Gzubicki

48 minuta. Centra w pole karne Sławy. Kupisz uderza z premedytację piłkę ręką w kierunku bramki - sędzia kara go za to żółtą kartką

55 minuta. Groźny atak Leśnika. W ostatniej chwili wybija piłkę obrońca z 7 metra pola karnego. Zawodnik Leśnika pada w polu karnym i reklamuje faul. Sędzia jest niewzruszony. Atak Sławy w odpowiedzi. Sam na sam z bramkarzem na 25 metrze wychodzi Pawełek. Bramkarz go taranuje. Faul. Sędzia daje Tkaczowi czerwoną kartkę. Leśnik gra w 10.

Wchodzi rezerwowy bramkarz - Kalkowski. Schodzi Kotwica. Strzał z wolnego Kuniczuka nad poprzeczką

60 minuta. Faul dla Leśnika na linii 16 z boku. Centra i rzut rożny dla Leśnika. Wrzutka i atak Sławy. Piłka w środku pola

65 minuta. Sława gra z przewagą zawodnika, ale obraz gry się nie zmienia. Leśnik ma przewagę optyczną

Zakończone mecze IV ligi:
Hutnik Szczecin - Victoria Przecław 4:0
Ina Goleniów - Rega Trzebiatów 4:1
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 2:0

72 minuta. Róg dla Leśnika. To 5 róg w całym meczu gości.Piłka wraca do Sławy. Setka Sławy. Dośrodkowanie Mindy, Ścisło z 3 metrów przestrzela - uderzenie nad bramką. Piłkarz pada na kolana i łapie się za głowę

79 minuta. Zmiana w Leśniku. Wchodzi Mural. Schodzi: Gzubicki

81 minuta. Leśnik nadal atakuje szukając gola. Sława kontruje. Róg dla Leśnika. Sława wybija na 20 metr i przejmuje piłkę

85 minuta. 200 setka Leśnika. Z linii bramkowej piłkę wybija Betkało

Sława zmiana: Rutkowski wchodzi za Komorowskiego

89 minuta meczu. Faul na Dulewiczu

90 minuta

Faul dla Leśnika. Zamieszanie w polu karnym - piłkę wybija obrona Sławy. Kontra gospodarzy i nic z tego - aut.

Leśnik atakuje. Ma rzut z autu na wysokości 16 metra. Bramkarz łapie piłkę. Sędzia dolicza 4 minuty

Róg dla Sławy. Centra Ścisły. łapie bramkarz. Kontra. Faul Kuniczuka - żółta kartka

Piłka od bramki Sławy. Przejmuje ją Leśnik. Centra z 2 metrów strzela Kupisz i Dulewicz wspaniała robinsonadą ratuje Sławę przed utratą gola. Piłka po jego rekach uderza w poprzeczkę i wychodzi na bok

KONIEC MECZU 0:0. Piłkarze Leśnika padają na murawę. Remis komplikuje ich sytuację w górze tabeli, bo zespół walczy o 3 ligę