Sława ABWood kontra Astra Ustronie Morskie (RELACJA)

Tomasz Turczyn
Dotychczas Sława ABWood przegrała dwa mecze na swoim boisku. Mecz w Ustroniu Morskim jest jej pierwszym spotkaniem wyjazdowym w tym sezonie
Sława ABWood o godz. 17 gra z Astrą w Ustroniu Morskim. Mecz jest w ramach IV ligi. Sława ABWood po 2 kolejkach ma 0 punktów, a Astra ma 1 punkt.

Skład wyjściowy Sławy ABWood: Wysocki - Kuniczuk, Ulatowski, Ślusarz, Zejglic, Betkało, Florkiewicz, Wawerczak, Komorowski, Wróblewski, Korff.
Rezerwa: Biergiel, Wróbel, Maksymiuk, Stołowski.

W pierwszym z zakończonych sobotnich spotkań IV ligi Stal Szczecin uległa Energetykowi Gryfino 0:2

Rozpoczyna się mecz w Ustroniu Morskim między Sławą ABWood, a Astrą. Dla obu ekip jest to o tle istotne spotkanie, że potrzebują one punktów, aby zapewnić sobie spokój.

14 minuta. Sława ABWood prowadzi na wyjeździe 0:1. Gola, po centrze z boku, zdobywa Wawerczak. Sława dalej jest w natarciu.

35 minuta. Sława nadal prowadzi w Ustroniu Morskim 0:1. Goście mieli 2 okazje strzeleckie, ale oba strzały Komorowskiego obronił bramkarz Astry.

45 minuta - przerwa. Sława ABWood zeszła do szatni prowadząc 0:1. I to do sławnian należała inicjatywa w pierwszej połowie.

Piłkarze są już na boisku. Sława gra bez zmian. Za chwilę sędzia rozpocznie II połowę.

55 minuta. Wynik bez zmian. Astra wymieniła już 3 piłkarzy.

Kolejny wynik zakończonego meczu: Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 3:0

70 minuta. Sława ABWood nadal prowadzi 0:1 i gra bez zmian. Gra z jej strony wygląda dobrze.

81 minuta. Gol Komorowskiego na 0:2. I następnie chwila nieuwagi w obronie i gospodarze zdobywają bramkę kontaktową - 1:2.

82 minuta. Trener Szygenda zmienia Wawerczaka. Do boju posyła Wróbla.

Kolejny wynik: Kluczevia - Victoria Przecław 2:1

87 minuta - dalej 1:2

Czerwona kartka dla piłkarza Astry. Uderzenie piłkarza Sławy bez piłki. Leży Ulatowski. Piłkarz schodzi z boiska z głową obłożoną lodem. Końcówka meczu robi się nerwowa.

90 minuta - 1:2. Nerwowa atmosfera na boisku. Gra jest bardzo ostra. Ulatowski dograł mecz do końca, ale według relacji działaczy Sławy został zdzielony pięścią w oko - patrz akcja z czerwoną kartką.

Sędzia doliczył 5 minut. W 90 plus 5 minucie po kontrze "sam na sam" z bramkarzem wyszedł Dąbkowski, ale trafił piłką w goalkipera.
Koniec meczu. Sława wygrywa 1:2