Sława ABWood - Arkadia Malechowo RELACJA

Sława podejmuje Arkadię Malechowo. To w ramach Koszalińskiej Ligi Okręgowej.

Sława: Witkowski - Kotłowski, Stołowski, Gracz, Banasik, Telus, Minda, Ulatowski, Pawełek, Kozdra, Komorowski.

Arkadia: Sendecki - Gostyński, Stefanów, Makowski, Podhorodecki, Bułło, Jarzębiński, Piórkowski, P. Sydoruk, M. Sydoruk, Sorbian.

6 minuta 0:0 - lepszy początek Sławy ABWood, która groźnie atakuje wdzierając się w pole karne Arkadii

Mecz toczy się w padającym deszczu, śledzi go około 100 kibiców

10 minuta. 0:0 faul dla Arkadii bity z 30 metrów. Próba kombinacyjnego dolnego - szybkiego - rozegrania, ale obrońcy są na posterunku

14 minuta. Pierwszy strzał na bramkę Sławy Arkadii - niecelny, nad bramką

16 minuta. Strzał Sławy z 18 metra Banasik - niecelny nad bramką

20 minuta. Deszcz się wzmógł. Obie ekipy ostro walczą - nie unikają ostrych wślizgów. Jak na razie nie ma kartek

26 minuta. nadal 0:0. Obie ekipy walczą w środku pola. Żadna nie miała 100% sytuacji strzeleckich

34 minuta. Gol dla Arkadii. Piękna centra i Piórkowski idealnie przykłada głowę - 0:1. Uderzenie było z 3 metrów. Bramkarz był bez szans.

37 min. wolny dla Arkadii - blisko linii końcowej - około 2 metry od niej. Bezpośredni strzał Sorbiana i jest 0:2! Błąd Witkowskiego, który dał sobie strzelić bramkę w krótki róg. Bramkarz uderzył jeszcze głową w słupek w trakcie interwencji. Ma bandażowaną głowę.

42 min. Centra Stołowskiego - piłka ślizgnęła się po poprzeczce Sendeckiego. Nadal 0:2

43 min. Ostry faul Banasika ze Sławy - żółta kartka

45 minuta - 0:2

sędzia doliczył 3 min. - ostry strzał Mindy ze Sławy broni kapitalnie Sendecki z Arkadii
PRZERWA

Zmiana: w Sławie na boisku melduje się Kobalczyk w Arkadii Nowak
Rozpoczęła się II połowa

50 min. nadal 0:2

51 min. dobra akcja Arkadii - omal nie padła trzecia bramka. Wynik bez zmian.

55 min. Kontra Arkadii - 3:0 - bramkę strzela Przemysław Sydoruk

Zmiana w Sławie: Pawełek schodzi, wchodzi Betkało

59 min. prostopadłe podanie i Przemysław Sydoruk wychodzi sam na sam - 0:4

60 min. Zmiana w Arkadii: wszedł Piotrowicz

65 min. Zmiana w Sławie - wchodzi Wróbel, schodzi Komorowski

67 min. żółta kartka dla Gracza ze Sławy za brzydki faul

75 min. Nadal 0:4

78 min. Zmiana w Arkadii: wchodzi Chruszcz za Bułło

81 min. Strzał z 35 metra Ulatowskiego, Sendecki odbija przed siebie. Minda wpycha piłkę do bramki 1:4

82 min. zagranie ręką w polu karnym Arkadii. Karny. Strzela Ulatowski 2:4

87 min. Wynik bez zmian - Sława w natarciu

90 minuta - sędzia dolicz 4 minuty

Faul Banasika - 2 żółta kartka i czerwona - Sława kończy mecz w "10"