Rozegrano ostatni turniej z cyklu Grand Prix Sławna w badmintonie

Robert Gębuś
Za nami ostatni turniej „Białej Lotki” z cyklu Grand Prix Miasta Sławno w badmintonie „BS CUP” sezonu 2020/2021.

W ostatnich zawodach tego cyklu w licznej grupie „Młodzików” zwyciężyła Lena Sicińska przed Leną Stachowicz i Marią Pominkiewicz. Tuż za podium uplasowała się Barbara Pominkiewicz wyprzedzając piątego Artura Kluszczyńskiego. Kolejne miejsca zajmowali odpowiednio Piotr Kowalczyk, Michał Radzikowski, Alicja Kinczel, Kuba Stachowicz, Stanisław Luboń.
W kategorii „Junior” zwyciężyła Maria Marcinkowska przed Niną Stachowicz. Umiejętności zawodniczek z kategorii „Junior” sprawdzała starsza koleżanka Karolina Pietruszka. „Grand Prix Miasta Sławno w badmintonie „BS CUP” organizowany jest w ramach programu profilaktyki w walce z uzależnieniami prowadzonego przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.
Teraz przed nami tylko Otwarte Mistrzostwa Sławna w badmintonie, na które zapraszamy już w kwietniu. Do zobaczenia na kortach.