Reg. okręgówka: Darpol wygrywa, Błękitni i Darłovia Darłowo przegrywają [AKTUALIZACJA]

Tomasz Turczyn
Rozgrywana jest 14 kolejka regionalnej okręgówki

Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 3:1
Darpol Barzowice - Saturn Mielno 1:0

Bramka:
1:0 - Szymon Zaborski - 55 minuta

Skład Darpolu: Morawski (46' Kunka) - Prędki, Pituła, Jasiewicz, Banaś - Lorent, Zimoch, Maciąg, Dariusz Zimoch (75' Kaczor) - Zaborski - Górski (25' Smolarek)

4. Wrzos Wrzosowo 14 26 36 / 26

Awans do Koszalińskiej Klasy Okręgowej jest dla mistrza i wicemistrza.

29 marca:

Radew Białogórzyno - Darłovia Darłowo 3:1 (0:1)

Darłovia do przerwy wygrywała po bramce Brazylijczyka Melo, ale w drugiej połowie gospodarze wyrównali z karnego, następnie stoper darłowski niefortunnie interweniował i zaliczył gola samobójczego. Przy stanie 2:1 goście się odkryli i zostali skarceni trzecią bramką.

Jantar Siemyśl - Mechanik Bobolice 3:4
Sokół Karlino - Płomień Myślino 3:0