Puchar Polski KOZPN. Sława ABWood kontra Bałtyk Koszalin

Tomasz Turczyn
Sława ABWood podejmuje w ramach Pucharu Polski szczebla KOZPN III-ligowy Bałtyk Koszalin. Witamy Państwa ze stadionu w Sławnie

Sława: Dulewicz - Betkało, Stołowski, Kuniczuk, Ulatowski, Badowski, Minda, Florkiewicz, Ślusarz, Kotłowski, Telus

Bałtyk: Rakowiecki - Sęk, Bukowski, Fijołek, Uszalewski, Szymański, Góral, Trzebiatowski, Duszkiewicz, Wiśniewski, Chyła

13 minuta meczu - gra się toczy w środku boiska. Żadna z ekip nie miała sytuacji bramkowych. Optyczna przewaga jest po stronie Bałtyku

Mecz toczy się na trudnej technicznie murawie nasiąkniętej deszczówką

17 minuta 0:0. Nadal bez klarownych sytuacji strzeleckich

21 min. żółta kartka dla piłkarza Bałtyku za faul na Kuniczuk - kartkę dostał Góral

25 min. niecelny strzał z 25 metrów Bałtyku

28 min. rajd prawym skrzydłem, zawodnika Bałtyku, centra i uderzenie Wiśniewskiego z głowy. Dulewicz na posterunku. Nadal 0:0

31 min. żółta kartka za faul dla Stołowskiego ze Sławy

32 min. centra z wolnego i główką bramkę zdobywa Wiśniewski. Bałtyk prowadzi 1:0

45 min. nadal Bałtyk wygrywa 1:0

PRZERWA

46 min. rozpoczęła się II połowa meczu

47 min. korner do Sławy - nic z tej akcji nie wyszło

50 min. rzut rożny dla Bałtyku. Wynik bez zmian.

55 min. zmiana w Bałtyku: na boisko wchodzi Zagdański, schodzi Wiśniewski

56 min. róg dla Bałtyku. Betkało wybija piłkę, po uderzeniu z głowy, z linii bramki

62 min. Bałtyk nadal wygrywa 1:0 i ma przewagę optyczną

71 min. Zmiana w Bałtyku. Wchodzi Czerneszenko. Schodzi Szymański. Wynik bez zmian

73 min. Zmiana w Sławie. Schodzi Florkiewicz. Wchodzi Komorowski

80 min. Zmiana w Sławie. Schodzi Betkało wchodzi Gracz

82 min. Uderzenie z wolnego i Dulewicz z najwyższym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką. Bałtyk jest w natarciu.

85 min. Dobra akcja Sławy. Strzał z 16 metra Ślusarza niecelny

86 min. zakotłowało się w polu karnym Bałtyku. Omal nie padał gol po uderzeniu Gracza. Zmiana w Sławie. Schodzi Minda, wszedł Pawełek.

90 min. sędzia dolicza 2 minuty

żółta kartka dla Zagdańskiego z Bałtyku za odkopnięcie piłki po gwizdku

92 minuta akcja Bałtyku wykończona golem Chicewicza. Wynik 2:0 dla Bałtyku.