PP: Sensacja - Sława Sławno ograła Rasela 2:1 [ZDJĘCIA, wideo]

MKS Sława Sławno grała na żółto; Rasel Dygowo w strojach czerwonych
MKS Sława Sławno grała na żółto; Rasel Dygowo w strojach czerwonych FOT.NM
MKS Sława Sławno (Koszalińska Klasa Okręgowa) ograła IV-ligowego Rasela Dygowo w VI rundzie Pucharu Polski ZZPN region koszaliński. Sława wygrała 2:1 (0:1). Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się 1:1 i arbiter zarządził dogrywkę. W niej Sława zadała decydujący cios w 105 minucie meczu. Autorem gola był Bartłomiej Putno.

Sława Sławno: Kadylak - Szadkowski ( 70 min. Kostrzewiński), Lewandowski, Wróbel (75 min. Chmielewicz), Ulatowski, Małgorzewiczm Minda, Putno, Serewiś (45 min. Kwiatkowski), Ścisło P. (111 min. Karaban), Pawełek

Rasel Dygowo: Jadczyk - Popiołek, Stępień, Ruszczak, Giliński, Kołodziejski S. (75 min. Kołodziejski D.), Grochowski, Suchwałko, Piwko, Wojciechowski, Chyła

Bramki:

5 min. Wojciechowski - 0:1
78 min. Ścisło - 1:1
105 min. - Putno - 2:1