Postomino. Zaproszenie na 12 Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach WOŚP - zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Udostępnij:
Zapraszamy w sobotę - 29 stycznia 2022 r. o godz. 12:00 w Postominie na 12 BIEG (na dystansie 5km) i MARSZ NORDIC WALKING (na dystansie 3 km) w ramach akcji "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" prowadzonej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zaproszenie na 12 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Postominie

Każda osoba, która ukończy bieg lub marsz otrzyma unikatowy medal. Ciepły posiłek oraz dekoracja zwycięzców odbędzie się na sali wielofunkcyjnej w CKiS w Postominie zaraz po zakończeniu biegu. Aby wziąć udział w zawodach należy zarejestrować się elektronicznie na stronie www.dostartu.pl, a w dniu biegu wnieść opłatę 30zł z której 20zł bezpośrednio powędruje do puszki WOŚP. LIMIT UCZESTNIKÓW: bieg - 50, marsz - 30. Zapisy rozpoczną się 17.01.2022 r. (poniedziałek) o godz. 12:00.

Tak było podczas X Biegu "Policz się z cukrzycą" w Postominie

W Postominie rozegrano X Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 27 Finału WOŚP. Do pokonania było 5 km - dawnym nasypem kolejowym w kierunku Pieńkówka. We wsi następował nawrót - tzw. mała pętla i tą samą drogą wracało się do Postomina. Trasa była trudna - terenowa i do tego wiał boczny wiatr oraz było ślisko.

W takich warunkach najszybciej dystans pokonał Przemysław Kurkul (KB Bryza Postomino) - 16 min. 43 sek. Drugi by Tomasz Szopiński (KB Bryza Postomino) - 16 min. 56 sek., trzeci Jan Kurkul (KB Bryza Postomino) - 17 min. 55 sek.

Wśród pań wygrała Agnieszka Kęsik (Świat Płytek u Kryspina) - 21 min. 12 sek., druga była -Ksenia Motykowska ze Sławna - 21 min. 51 sek., trzecia Katarzyna Kulczyk (KB Bryza Postomino) - 21 min. 58 sek.

Trwają przygotowania - do 30 Finału WOŚP - w ZSM z Darłowa ZDJĘCIA

Wideo

Dodaj ogłoszenie