Podsumowaliśmy Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sławieńskiego ZDJĘCIA

Tomasz Turczyn
W amfiteatrze, w Sławnie, podsumowaliśmy - wręczyliśmy nagrody wspólnie z partnerami plebiscytowymi - Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sławieńskiego roku 2019. Było to połączone z finałem Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych i Galą Taneczną w wykonaniu Zespołu Tańca Finezja i Zespołu Tańca Gracja.

W Kategorii Klub Roku 2019 pierwsze miejsce zajęła Arkadia Malechowo (43 głosy), drugie miejsce - Szkółka Piłkarska Żaki Sławno (32 głosy), trzecie miejsce - Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie (30 głosów).

W Kategorii Trener / Działacz Roku 2019 zwyciężył Tadeusz Głuszek, prezes Błękitnych Stary Jarosław (46 głosów), drugie miejsce zajął Henryk Kaleta - prezes LZS Kowalewice (30 głosów), trzecie miejsce - Damian Kotłowski, trener Wieży Postomino (20 głosów).

W Kategorii Senior Roku 2019 zwyciężył Dariusz Woźniak, biegacz ze Sławna (181 głosów). Druga lokata dla Grażyny Antosik (KS Olszewski i Synowie), biegaczki ze Sławska (157 głosów), trzecie miejsce Robert Jaworski (KB Bryza Postomino), biegacz z Pieszcza (153 głosy).

W Kategorii Junior Roku 2019 zwyciężyły siostry: Malwina i Martyna Szczygieł ze Szkoły Tańca STEN w Darłowie (537 głosów), drugie miejsce dla Zofii Chwojnickiej z UKS Lider Sławno (402 głosy), trzecia lokata -Marika Uljanicka - Sekcja Karate Kyoukushin przy CKiS Postomino (386 głosów).