Rozpoczął się mecz między Sławą ABWood a Orłem Wałcz.

Orzeł: Rodzik - Strakowski, Wesołowski, Stolarski, Świerszcz, Bajor, Pisała, Michalik, Truszkowski, Steciak
Sława: Dulewicz - Kotłowski, Stołowski, Kuniczuk, Jarowski, Florkiewicz, Minda, Ulatowski, Telus, Ślusarz, Komorowski

4 minuta: 0:0
12 minuta. gra toczy się w środku pola. Bez klarownych sytuacji strzeleckich - 0:0
16 minuta. Orzeł miał akcję 3 atakujących na 2 obrońców, ale źle rozegrał piłkę i ta została wybita na róg. Centra i piłkę łapie Dulewicz
18 minuta. Róg dla Sławy i piłkę mają goście po spalonym
24 minuta. Atomowe uderzenia piłkarz Orła z 27 metrów i piłka ląduje na poprzeczce
27 minuta. 0:0 Orzeł ma optyczną przewagę
30 minuta. Wolny dla Orła z rogu 16-stki. uderzenie - obrońca wybija. Orzeł przejmuje. Piłka kotłuje się na 16 metrze. Strzał Grzegorza świerszcza i piłka minimalnie mija słupek Dulewicza. Wynik bez zmian
35 minuta. Sam na sam z Dulewiczem Stolarski. Uderzenie po ziemi kapitalnie broni nogami Dulewicz. Nadal 0:0
36 min. Ostre wejście w nogi Stołowskiego. Pada zawodnik Orła. Faul. Stołowski dostaje żółtą kartkę. Steciak z Orła nie wraca już na boisko. Goście grają w "10". na boisku za kontuzjowanego melduje się Popiołek - 41 minuta
45 minuta, Wolny dla Orła. Sława przejmuje i kontruje, ale zabrakło ostatniego przyłożenia - uderzenia. Orzeł traci piłkę przy wyprowadzeniu jej. Zawodnik Orła fauluje. Sława ustawia piłkę na 35 metrze. Centra. Piłka zakotłowała się na polu karnym. Goście wybili na róg. Wrzutka mija linię boczną. Piłka trafia do bramkarza. Wynik 0:0

PRZERWA

Rozpoczyna się II połowa meczu. Zmiana: Betkało za Ulatowskiego w Sławie.
48 minuta. Nadal 0:0. Błąd obrońcy Sławy w polu karnym, ale Orzeł tego nie wykorzystuje i gospodarze wybijają piłkę
53 minuta. Róg dla Orła. rzut z auta dla Orła po wybiciu piłki po centrze. Kontra Sławy. Dogranie z boku i idealną sytuację z 5 metrów marnuje Minda
57 minuta. Kolejna dobra sytuacja Sławy - Komorowski pociągnął, minął kilku piłkarzy i uderzył z 16 metrów. Bramkarz odbija piłkę na bok - 0:0
63 minuta. Mecz toczy się w środku pola. Przy piłce Orzeł na połowie Sławy. Faul z boku boiska. Dogranie po ziemi i strzał Michorka bardzo niecelny

Przerwa w relacji była spowodowana awarią.

Końcówka meczu to ataki Orła i kontry Sławy. Po jednej z takich akcji w 82 minucie Komorowski strzela na bramkę gości z 16 metra, bramkarz piłkę odbija przed siebie i dopada do niej Stołowski, który pakuje ją do bramki 1:0!

Wynik utrzymuje się do końca meczu. Sława nie daje sobie wbić gola.