Pierwszy sparing Darłovii Darłowo z Bałtykiem Koszalin - WYNIK

IV-ligowa Darłovia Darłowo zagrała pierwszy sparing. Jej przeciwnikiem był Bałtyk Koszalin. Wynik 1:4 (1:1).

Darłovia Darłowo zagrała na boisku Bałtyku w Koszlainie. Do przerwy było 1:1 i tu gola zaliczył dla Darłovii Wiktor Sawicki, który z najbliższej odległości pokonał De Clerka po wcześniejszym uderzeniu z dystansu Kamila Bazylego.

W II połowie goście z Darłowa stworzyli sobie bardzo dobre okazje do osiągnięcia zdecydowanie lepszego wyniku, ale tym razem zarówno Wiktor Sawicki (dwukrotnie, w tym raz z rzutu karnego), czy też Kamil Bazyli oraz Kamil Michalski nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Za to gospodarze trzykrotnie znaleźli drogę do siatki przyjezdnych.

Darłovia Darłowo: Kotas - Kulon, Fryś, Babec, Rokicki - Bazyli, Michalski, Włodarczyk, Sydoruk - Fastyn, Sawicki

Na zmiany wchodzili: zawodnik testowany, Sheremeta, Synkiewicz, Szopiński