Pierwsze punkty Darłovii Darłowo w IV lidze - II kolejka - WYNIKI - 2019 r.

FOT NDESŁANE P. Breszka
W świetnych humorach wraca Darłovia Darłowo z wyjazdowego meczu w Karlinie. Sokół - Darłovia 0:1 (0:1) Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Wiktor Sawicki pod koniec pierwszej połowy.

17 8 2019 11:00 Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0:1

Zwycięska bramka padła w 40 minucie i jej autorem był Wiktor Sawicki. W przekroju całego meczu Darłovia mogła wygrać wyżej, ale na przeszkodzie stanął jej brak skuteczności. Zawodnicy nie wykorzystali dwóch sytuacji "sam na sam", a w kolejnych dwóch akcjach strzały kończyły się wylądowaniem futbolówki na słupku.

Końcówka meczu była nerwowa, bo Sokół szukał wyrównującego gola. Robił to prostymi środkami wbijając raz za razem piłkę w pole karne Darłovii Darłowo. Arbiter przedłużył mecz o kilka minut, ale wynik nie uległ zmianie.

17 8 2019 11:00 Rasel Dygowo - Leśnik Manowo 2:0

18 8 2019 17:00 Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 2:2
18 8 2019 11:00 BŁĘKITNI II Stargard - Sparta Węgorzyno 5:0