Ostry komentarz szefa DarLOT-U: Burza i oświadczenie

Tomasz Turczyn
Jarosław Lichacy
Jarosław Lichacy FOT.TT
Oto komentarz, który opublikował na swoim profilu facebookowym Jarosław Lichacy, prezes Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej:

- Tak się zastanawiam, co przyniosło więcej szkód? Ostatnie wiatry i sztormy pustoszące Wybrzeże, czy może ludzie, którzy z częstotliwością, co kilka minut pokazywali to w formie zdjęć i filmików całemu światu - mówi Jarosław Lichacy, prezes Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Plaże zostaną naprawione, bo inaczej być nie może. Zresztą to nie pierwsze sztormy powodujące szkody. Jednak wszystko, co tak idiotycznie często zostało pokazywane, w wyobraźni i pamięci turystów pozostanie. Na pewno będą się zastanawiali przy wyborze miejsca na wakacje i pewnie towarzyszyć im będą Wasze piękne focie i filmiki... BRAWO WY!!!!!! - kwituje.

Czy się Państwo zgadzacie z tą opinią, czy nie?


Posztormowe Wicie - zdjęcia


Jarosławiec - skutki sztormu


Darłowo - skutki cofki


Wylała rzeka Wieprza - zdjęcia

Aktualizacja
Oto oświadczenie Jarosława Lichacego po burzy, jaką wywołał jego komentarz:

Szanowni Państwo,
w związku udostępnieniem mojego PRYWATNEGO postu na portalu jednej z lokalnych gazet wywiązała się ostra dyskusja na mój i poruszony w poście temat.
Informuję, że nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek, a słowo "idiotycznie często" odnosiło się tylko i wyłącznie do częstotliwości publikowania informacji na temat zniszczeń i wręcz epatowania tym.
Zawarta w poście treść jest tylko i wyłącznie moją prywatną opinią do której mam jak każdy wolny obywatel tego kraju prawo. Proszę też nie łączyć tego z funkcjami jakie pełnie.
Jeśli treścią mojego postu obraziłem kogoś lub ktoś poczuł się urażony, bardzo PRZEPRASZAM, nie było to moim zamiarem.
Przykro tylko, że w komentarzach na temat mojej osoby znalazło się tyle złych i niemających nic wspólnego z prawdą słów.

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie